Samochody luksusowe Lexus na sprzedaż






Kupiony w Polsce

Lexus NX 200t Prestige AWD A/T 2.0 238 KM Salon PL, Serwisowany na bieżąco w ASO, Skóra, Kamera cofania, Navi, LED, Keyless,Gwarancja Lexus Relax, Rej. 2017

109 900
Rocznik 2016/2017 Przebieg 112000 km Pojemność skokowa 1998 cm3 Rodzaj paliwa Benzyna
Kupiony w Polsce

Lexus GS300 Elegance + doposażenie, SalonPL, Serwisowany, FoteleWentylowane/Kamera/Pamięć/Skóra/LED

119 900
Rocznik 2017 Przebieg 99000 km Pojemność skokowa 1998 cm3 Rodzaj paliwa Benzyna
Kupiony w Polsce Leasing

Lexus RX 450H Prestige F-Impression Hybrid, F-VAT23%, SalonPL, 1 właściciel, Serwis ASO, Gwarancja Fabryczna

259 900
Rocznik 2021 Przebieg 30000 km Pojemność skokowa 3465 cm3 Rodzaj paliwa Hybryda

Starannie wyselekcjonowane okazje

Wszystkie auta, które trafiają na sprzedaż do AUTOREDUTY charakteryzują się doskonałą sprawnością techniczną, o którą dba sztab wyspecjalizowanych mechaników. Dbamy o to, by oferowane przez nas samochody były tymi najlepszymi, prawdziwymi perełkami, jakich próżno szukać wśród ofert konkurencji. Nie odkupujemy pojazdów w złym stanie, powypadkowych czy starych. Kupując u nas, masz gwarancję towaru najwyższej jakości.

Przyjazne procedury sprzedaży

Wyspecjalizowany sztab doradców klienta, dba o to, aby proces sprzedaży samochodu premium przebiegał jak najbardziej bezproblemowo. Służymy pomocą na wszystkich etapach zakupu. Nie wiesz jaki konkretnie model byłby najodpowiedniejszy dla twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami aby otrzymać profesjonalną poradę.

Skorzystaj z naszych usług dodatkowych

Oprócz sprzedaży, oferujemy również szereg innych usług, pomagających utrzymać auto w dobrym stanie: takich jak serwis, myjnia oraz autodetailing czyli różnego rodzaju zabiegi specjalistyczne, pielęgnujące zarówno lakier, jak i wnętrze auta.

Co więcej, kupując auto w Autoreducie możemy w razie późniejszych ewentualnych problemów, skorzystać z profesjonalnych usług likwidacji szkód czy też warsztatu, w którym pracownicy znają się doskonale na specyfice napraw aut premium.

Szukasz miejsca sprzedającego używane samochody luksusowe w Warszawie? Postaw na Autoredutę! Oferujemy ci wszystkie niezbędne usługi, abyś mógł cieszyć się jak najdłużej sprawnym i zadbanym autem klasy premium, które właśnie zakupiłeś! A sam proces sprzedaży przebiegnie w miłej atmosferze bez zbędnych formalności.