Pytania i odpowiedzi

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Mercedes-Benz, a także niezależnym serwisem marek BMW, MINI, Porsche, Audi, Jaguar, Bentley oraz Land Rover. Większość naszych pracowników (mechaników i doradców) ma wieloletnie doświadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach.

Serwisujemy auta premium, tj. auta takich marek, jak BMW, MINI, Porsche, Mercedes, Audi, Jaguar, Land Rover.

Tak. W chwili obecnej działają dwa nasze warszawskie serwisy - na Powiślu (Al. 3 Maja 1) oraz na Makotowie (ul. Ojcowska 2). W tych lokalizacjach znajdują się również nasze salony sprzedaży aut premium.

AUTOREDUTA jest pierwszym w Polsce niezależnym serwisem aut premium, który oferuje wszystkim swoim klientom usługę AUTO CONCIERGE. Dzięki niej klienci mają do dyspozycji swojego concierge’a, który dba kompleksowo o auta klientów - od umawiania dogodnych terminów serwisów i napraw, poprzez dobór najatrakcyjniejszych polis, kończąc na sprawach związanych ze sprzedażą, bądź kupnem nowego auta. W ramach usługi AUTO CONCIERGE, każdy klient otrzymuje dostęp do platformy online (dostępnej zarówno z przeglądarki laptopa czy komputera oraz z przeglądarki smartfona), w której znajdzie historię serwisów swojego auta, bądź swoich aut, informacje na temat swoich polis oraz dostęp do ofert specjalnych - przygotowywanych wyłącznie dla klientów AUTOREDUTY.

Tak. W naszej ofercie posiadamy zarówno cześci oryginalne, jak również wysokiej jakości zamienniki.

Tak. Od kilku lat w Unii Europejskiej obowiązuje tzw. dyrektywa GVO, zezwalająca serwisować samochód poza autoryzowanym serwisem (ASO) w okresie trwania gwarancji - oczywiście bez obawy o jej utratę. Więcej o dyrektywie GVO piszemy na naszym blogu.

Oczywiście! Posiadamy w swojej ofercie auta nowe, z polskich salonów, z pełną gwarancją producenta.