Niezależny serwis Mercedes w Warszawie

Umów bezpłatnie wizytę przez internet. Wizytę zgłosisz w kilka sekund, a my oddzwonimy i potwierdzimy dogodny dla Ciebie termin serwisu Mercedesa!

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny AUTOREDUTY w celu potwierdzenia danych lub w innych sprawach związanych z realizacją niniejszego zapytania oraz proszę o przesłanie mi przez AUTOREDUTĘ cennika lub innej korespondencji związanej z realizacją niniejszej wizyty serwisowej na wskazany przeze mnie adres e-mail.
Przegląd podstawowy dla nowych klientów oraz przeglądy okresowe dla stałych klientów

Każdy nowy klient naszego serwisu Mercedes w Warszawie może liczyć na kompleksowy test diagnostyczny z wydrukami i objaśnieniami ewentualnych błędów. Stali klienci wiedzą zaś, że wszystkie przeglądy okresowe w AUTOREDUCIE wykonywane są z najwyższą starannością i z poszanowaniem standardów. W ramach przeglądów mechanicy AUTOREDUTY kierują się obowiązkową listą kontrolną a dodatkowo wykonują szereg prac mających ustrzec klientów przed nieprzyjemnymi niespodziankami, takimi jak: skrzypiące uszczelki, czy zapieczone śruby w felgach.Pełna diagnostyka w rękach specjalistów!

Nasi mechanicy serwisu Mercedes w Warszawie mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi, które obok wiedzy i doświadczenia rzutują na ich fachowość. W AUTOREDUTA posiadamy system nowoczesnej diagnostyki komputerowej. Dzięki temu potrafimy szybko i precyzyjnie kontrolować parametry pracy silnika, diagnozować błędy oraz odczytywać stan i instalować najnowszą wersję oprogramowania. Ponadto, nasi mechanicy kodują dodatkowe, oryginalne wyposażenie - takie jak: telefony bluetooth, haki holownicze, światła LED i inne.Serwis ogumienia i klimatyzacji

Właściwe dobrane i utrzymane w dobrym stanie opony mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W AUTOREDUCIE dbamy o właściwy dobrór opon, pomagamy ocenić ich stan wykorzystując precyzyjne narzędzia diagnostyczne i podejmujemy działania pozwalające utrzymać ich właściwe parametry. Podobnie jest z klimatyzacją - oferujemy profesjonalny serwis klimatyzji, układów chłodzenia i ogrzewania. By zmaksymalizować komfort jazdy, polecamy również ozonowanie wnętrza pojazdów.10 powodów, dla których klienci wybierają nasz serwis Mercedes w Warszawie:

Nasi klienci nie tylko serwisują u nas swoje auta, ale także ubezpieczają je (ponieważ mamy bardzo atrakcyjne oferty ubezpieczeń dealerskich i flotowych), kupują u nas nowe auta i sprzedają za naszym pośrednictwem swoje stare auta. Bez wątpienia to spora wygoda dla klientów, gdyż kompleksowo zajmujemy się ich autami.

Ponieważ nasz serwis Mercedes w Warszawie ma wieloletnie doświadczenie. Nie ma problemu, którego nasi mechanicy nie byliby w stanie rozwiązać.

Mechanicy naszego serwisu Mercedes w Warszawie korzystają z wszystkich autoryzowanych programów serwisowych.

Każdy klient naszego serwisu Mercedes w Warszawa otrzymuje swojego AUTO CONCIERGE’A i bezpłatny dostęp do specjalnego panelu online, gdzie znajduje się historia wszystkich serwisów wraz z przypisanymi do nich fakturami, a także skany polis, oferty specjalne.

Z pewnością lokalizacja naszego serwisu Mercedes! Znajduje się on bowiem przy ulicy Ojcowskiej 2, na warszawskim Mokotowie, tuż obok siedziby TVN.

W przypadku wypadku bądź kolizji nasz serwis Mercedes w Warszawa również bardzo dobrze likwiduje szkody komunikacyjne. Mamy na swoim koncie ponad 2 tys. zlikwidowanych szkód. W ciągu miesiąca naprawiamy kilkadziesiąt aut. I robimy to od ponad 10 lat!

Dbamy również o czystość aut naszych klientów! W ramach usług podstawowych i dodatkowych serwis Mercedes w Warszawie dba o zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych oraz czyszczenie skór specjalistycznymi mydłami.

Z naszego serwisu Mercedes korzystają również klienci, których auta są nadal na gwarancji, a wszystko za sprawą naszej fachowości, ale także dyrektywy GVO!

Jesteśmy uczciwi i nie naciągamy naszych klientów na niepotrzebne naprawy, nie wymieniamy nowych części na... nowe części, co potwierdzają opinie stałych klientów!

Jesteśmy super serwisem! Idziemy nieustannie z duchem czasu, a obsługa klienta jest u nas na najwyższym poziomie!

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części marek: