Niezależny serwis Audi w WarszawieAl. 3 Maja 1, Warszawa

Naprawiamy 350 samochodów marki Audi rocznie!

Dlaczego warto wybrać serwis Audi Autoreduta?

Wieloletnie doświadczenie

Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zajmą się nim mechanicy posiadający szeroką wiedzę i wieloletni staż pracy w naszej firmie. Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, doskonale znają bolączki i najczęstsze awarie wszystkich modeli Audi. Nawet najtrudniejsze przypadki nie są im straszne.

Lepiej niż w ASO

Często przyjeżdżają do nas klienci skarżący się na jakość usług w autoryzowanych serwisach. Nic dziwnego - wizyty w ASO są zwykle czasochłonne, drogie i często nie rozwiązują wszystkich problemów. W serwisie Audi Autoreduta możesz mieć pewność, że zrobimy to lepiej. Nasze roboczogodziny są nawet o połowę tańsze, a czas wykonania usługi znacząco szybszy. Przekonaj się!

Indywidualne podejście

Oczekujesz fachowej porady dotyczącej serwisu i eksploatacji swojego Audi? Nasi doradcy - Bartosz Śledziewski oraz Jakub Rembecki - są zawsze do Twoich usług. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każdy przypadek jest inny. Doradzimy jak użytkować dane auto by jak najdłużej jeździło bez awarii, a także przypomnimy np. o zbliżającym się terminie przeglądu. 

Zaawansowana diagnostyka Audi

Oprócz wykwalifikowanych fachowców, serwis Audi Autoreduta posiada nowoczesny sprzęt do pełnej diagnostyki samochodów. Pracujemy m.in. na najnowszym komputerze AUTOLOGIC, który pozwala na wykonywanie bardzo rozbudowanych procedur diagnostycznych aut różnych marek. Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zostanie ono prawidłowo zdiagnozowane i naprawione zgodnie ze standardem danej marki.

Audi door-to-door

W trosce o oszczędność czasu naszych klientów, serwis Audi Autoreduta oferuje usługę door-to-door bez dopłat. Nasz pracownik odbierze kluczyki i odstawi Twój samochód po wykonanej usłudze w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Szybko i bezproblemowo.


Przyjmujemy płatność kartą!Auto SPA

W serwisie Audi Autoreduta dbamy nie tylko o prawidłowy serwis i naprawę samochodów, ale również o ich dokładne czyszczenie po wykonanej usłudze. W ramach usług podstawowych i dodatkowych oferujemy m.in. teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych, a także specjalistyczne czyszczenie skór. Wszystko po to, by Twoje auto po wizycie w naszym serwisie wyglądało jak nowe!Auta zastępcze klasy Premium

Na czas naprawy, naszym klientom oferujemy możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego klasy Premium. Do dyspozycji klientów są modele Premium, m.in. BMW 1, BMW 3, BMW 5 i Mini.

Specjalistyczny serwis Audi w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny AUTOREDUTY w celu potwierdzenia danych lub w innych sprawach związanych z realizacją niniejszego zapytania oraz proszę o przesłanie mi przez AUTOREDUTĘ cennika lub innej korespondencji związanej z realizacją niniejszej wizyty serwisowej na wskazany przeze mnie adres e-mail.