Wyspecjalizowany salon aut luksusowych

AUTOREDUTA to partner godny zaufania. Sprzedajemy ponad 500 wyselekcjonowanych samochodów rocznie!

AUTOREDUTA to nie tylko salon samochodów luksusowych w Warszawie. To również sieć niezależnych serwisów marek aut premium oraz autoryzowany serwis Mercedes-Benz. W swojej działalności główną uwagę poświęca kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych jak i flotowych, oferując im usługi takie jak: możliwość kupna, odsprzedaży, serwisowania, napraw i ubezpieczenia samochodów luksusowych.

Ojcowie sukcesu o swojej pasji

Sukces firmy wynika w dużej mierze z indywidualnego podejścia do klienta oraz pasji motoryzacyjnej zatrudnionego zespołu. Tak wypowiada się o wspólnych osiągnięciach Piotr Machczyński, współwłaściciel AUTOREDUTY:

„Nie jest odkryciem, że to ludzie tworzą firmę, nie odwrotnie. Z dumą mogę stwierdzić, że osoby, które tworzą zespół AUTOREDUTY, to ludzie z prawdziwą pasją i wieloletnim doświadczeniem. To właśnie pasja i doświadczenie są tymi dwiema rzeczami, które z szacunkiem podkreślamy, jako to co wyróżnia naszą firmę. Staramy się bardzo indywidualnie traktować naszych klientów i ich potrzeby. Dzięki temu oferta samochodów sprzedawanych w naszym salonie sprzedaży jest wyjątkowa, wynajdujemy prawdziwe perełki, które z przyjemnością możemy oferować naszym klientom.”

Naprawiamy ponad 4000 samochodów rocznie!

Za pion serwisowy i naprawy odpowiada Piotr Szafrański, który jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie. Dokłada wszelkich starań, aby usługi dostarczane przez AUTOREDUTA były na najwyższym poziomie. Tak mówi o swojej pracy:


współwłaściciele Autoreduty

„15 lat konsekwentnej pracy z samochodami, pozwoliło nam na pozyskanie odpowiednich kompetencji. Zbudowaliśmy zespół profesjonalistów, dedykowanych konkretnym markom samochodów premium, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmierzyć się nawet z bardzo skomplikowanymi usterkami. Nasze podejście i doświadczenie zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także przez cenioną na rynku markę Mercedes-Benz. We wrześniu 2018 roku nasz serwis otrzymał autoryzację Mercedesa, poszerzyliśmy zatem nasze usługi serwisowe, otworzyliśmy Autoryzowany serwis AUTOREDUTA Mercedes-Benz, dzięki czemu oferujemy pełnowartościową ofertę napraw i serwis gwarancyjny dla samochodów marki Mercedes-Benz.”