Co o nas mówią klienci?

Zdecydowanie polecam. Nie trafiłem na tak doświadczonych ludzi, jak tutaj!
Waldemar Ćwiertniak, klient
Lubię zapłacić dobrą cenę za wartość danej usługi. Taka właśnie jest ona w serwisie AUTOREDUTA. Dorastacie do miana serwisu dla wymagających. Brawo
Wiktor Gudkowski, klient
Pierwszy serwis, z którego jestem w 100% zadowolona. Dogadane ze mną wcześniej koszty usługi, szybko i konkretnie załatwiona naprawa. Cud, miód i orzeszki. Polecam!
Natalia Manczyna, klient
Znakomity serwis przy Al. 3go Maja. Obsługa na najwyższym poziomie!
Waldemar Dąbrowski, klient
Pojazd który kupiłem w Autoreducie nabyłem bez oględzin na miejscu, tylko zdjęcia i zapewnienia Pana Damiana o jego stanie. Przy odbiorze wszystko Ok, tak jak przedstawił wcześniej. Przy zmianie lub zakupie auta na pewno wezmę pod uwagę ofertę Autoreduty. Polecam
Arkadiusz Doch, klient
Jestem bardzo zadowolony. Na każdym etapie prac byłem informowany o przebiegu.
Paweł Kowal, klient
Jestem stałym klientem. Wszystkie naprawy przeprowadzone dobrze i bez problemów :)
Łukasz Mięciel, stały klient
Serwis jest godnym polecenia. Serwisuje tutaj moją Bunie jestem bardzo zadowolony! Najlepsi mechanicy, którzy rozgryzą każdy problem z BMW.
Bartosz Węglarczyk, klient
Kilka dni temu byłem ze znajomym kupić u nich samochód. Obsługa super, a przy okazji zaoferowali bardzo atrakcyjne cenowo ubezpieczenie. Firma na 5+!
Grzegorz Kozłowski, klient
Super obsługa. Widać, że chłopaki znają się na swojej pracy, na samochodach. Polecam tym, którzy nie chcą przepłacać w serwisach autoryzowanych!
Jan Piekarski, klient
Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się zwykłego warsztatu, a zastałem serwis premium! A i dziękuję pani Oli za pyszną kawkę :)))
Paweł Michalski, klient
Jako kobieta nie często jeżdżę do serwisów, ale oczywiście czasami trzeba. Nie sądziłam, że spotka mnie w AUTOREDUCIE taka niespodzianka, jeśli chodzi o fachowość i trzymanie się terminów. Jak powiedzieli - tak zrobili. Dziękuję!
Kaja Stenimi, menedżer
Profesjonalna obsługa. Szybka i sprawna. Usterka zdiagnozowana i usunięta w czasie 24h. Dziękuje! Firma godna polecenia!
Sławek Łaszyński, przedsiębiorca
Najlepsza obsługa w Warszawie i nie tylko!
Michał Klimczak, stały klient
Byłem w zeszłym tygodniu, podjechałem po 20:00 z zapchanymi kanałami ujścia wody na podszybiu. Mechanik mimo, że było już po godzinach pracy usunął problem. Raz jeszcze dzięki Panowie za pomoc. Polecam serdecznie ten serwis!
Igor Bohdanowicz, stały klient
Polecam firmę, super serwis. Byłam w dwóch innych przedtem i nie potrafili zdiagnozować, co się dzieje z autem, a w serwisie BMW, MINI, Porsche, Mercedes, jakoś udało się to bez problemu. Dziękuję.
Paulina Klimaszewska, przedsiębiorca
Autko mogłem kupić w wielu miejscach, ale kupiłem w AUTOREDUCIE, co jest zasługą personelu i super obsługą (także w kontekście kompleksowości oferty sprzedażowej - myślę m in. o ubezpieczeniu). Nie dość, że kupiłem, to do dzisiaj korzystam z serwisu Autoreduta, a mieszkam w Łodzi (jest solidnie, terminowo, fachowo i do przyjęcia cenowo). Podsumowując, polecam wszystkim Autoreduta Powiśle jako solidnego i profesjonalnego partnera. Jak się nic niespodziewanego nie wydarzy kolejne autko też kupię w AUTOREDUCIE.
Radosław Moryń, stały klient
Polecam! Kupiłam tu auto rok temu. Obsługa i serwis Mercedesa na najwyższym poziomie. Polecam każdej kobiecie!
Marta Grudnik-Gzyl, przedsiębiorca
Najważniejszy dla mnie jest czas, a że mam go bardzo mało, to chwalę sobie współpracę z AUTOREDUTA. Jestem obsługiwana bardzo profesjonalnie, wszystko odbywa się na czas. Nasza współpraca trwa od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam na AUTOREDUCIE.
Ewa Dawidowicz, właścicielka firmy
Jestem w pełni zadowolony z obsługi serwisowej i osób, z którymi mam do czynienia w salonie serwisowym.
Andrzej Kardasiński, dyrektor Paradise Group
Trafiłam do AUTOREDUTY z polecenia i do dziś korzystam z jej usług. Nie żałuję swojej decyzji. Również będę polecać AUTOREDUTĘ znajomym.
Renata Muller, właścicielka Medical Spa
Korzystałem z przeglądu samochodu przed zakupem. Bardzo sprawny kontakt z doradcami i szybkie umówienie na wizytę - na następny dzień! Szczegóły kontroli całego samochodu i kosztorys napraw był dostępny tego samego dnia. Kosztorys napraw był doskonałym argumentem w negocjacjach ceny samochodu. Na zakup zdecydowałem się z pełną świadomością stanu technicznego auta. Mam nadzieję, że naprawy przebiegną również sprawnie.
Arkadiusz Suszek, menedżer
Jestem dosyć długo klientem AUTOREDUTY. Korzystam nie tylko z serwisu, ale także za pośrednictwem AUTOREDUTY sprzedaję swoje auta. Polecam firmę - to doskonała alternatywa dla autoryzowanych serwisów.
Kazimierz Jastrzębski, przedsiębiorca
AUTOREDUTA to przede wszystkim fachowa, profesjonalna obsługa, a do tego indywidualne podejście do klienta. Serwisuję tu kilka aut, co jest najlepszym dowodem, że mam duże zaufanie do tej firmy.
Sławomir Kupski, prezes
AUTOREDUTA jest warsztatem, który nigdy mnie nie zawiódł. Nie wymienia nowych części na nowe części, ale też nie ucieka się do drutu i sznurka. Jest tak, jak być powinno. Gorąco polecam!
Jacek Braciak, aktor