Niezależny serwis BMW w Warszawieul. Ojcowska 6 (wjazd od ul. Powsińskiej), Warszawa

Naprawiamy 1600 samochodów marki BMW rocznie!

Dlaczego warto wybrać Niezależny Serwis BMW Autoreduta?

Krótkie terminy napraw BMW

Nie trać czasu na zbędne formalności i kolejki w autoryzowanych serwisach. U nas zrobisz to samo szybciej i za mniejsze pieniądze. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne oraz szereg profesjonalnych mechaników, którzy wykonają naprawę i serwis aut marki BMW w najkrótszym możliwym czasie.

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas 22 622 27 43, aby umówić się na wizytę.

Specjaliści od BMW

Masz nietypowy problem i szukasz fachowców wyspecjalizowanych w BMW? Świetnie trafiłeś!

Nasi mechanicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i potężną wiedzą. Problemy zarówno nowych, jak i starszych modeli BMW są im doskonale znane. Korzystając ze wsparcia najnowszych systemów i narzędzi, nasi fachowcy szybko diagnozują błędy i precyzyjnie kontrolują parametry pracy silnika.

Nie ma problemu, którego mechanicy serwisu samochodowego Autoreduta nie byliby w stanie rozwiązać.
Profesjonalizm i gwarancja jakości

Nasz niezależny serwis BMW Autoreduta Warszawa posiada dostęp do najnowocześniejszych technologii i zaawansowanych urządzeń diagnostycznych - tych samych, które znajdziesz w BMW ASO. Korzystamy ze wszystkich autoryzowanych programów serwisowych.

Działamy według zasad GVO/MVBER i stosujemy restrykcyjne wytyczne wyznaczone przez markę BMW. Ponadto kodujemy dodatkowe, oryginalne wyposażenie - m.in. telefony bluetooth, haki holownicze, światła LED i inne.

Nie przepłacaj! Gwarancja ceny niższej niż w serwisach autoryzowanych.
Serwis Door-To-Door

Mamy idealną ofertę dla osób zabieganych. Oferujemy usługę serwisową Door-To-Door, dzięki której nie musisz nawet wychodzić z domu, by Twoje BMW miało wykonany przegląd. Nasz kierowca odbierze kluczyki i odstawi Twój samochód po wykonanej usłudze w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Szybko i bezproblemowo. Przyjmujemy płatność kartą!

Osobisty doradca serwisowy

Każdy nasz klient ma swojego Auto Concierge’a, który umawia dogodne terminy serwisów, udziela cennych porad na temat użytkowania auta i zawsze jest dostępny w każdej pilnej sytuacji.

Auto SPA

Każdy nasz klient odbiera z serwisu nie tylko naprawione, ale również idealnie czyste auto.

W ramach usług podstawowych i dodatkowych, serwis BMW Warszawa dba o zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych, a także czyszczenie skór specjalistycznymi mydłami.Auta zastępcze PREMIUM

Na czas naprawy, naszym klientom oferujemy auta zastępcze segmentu Premium. Do dyspozycji mamy BMW 118, 216, 320 oraz Mini Countryman. Zapytaj doradcę o dostępność auta zastępczego.

Niezależny serwis BMW w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.oraz na otrzymywanie wiadomości handlowych wysyłanych przez AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. itd.
Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. 3 Maja 1, 00-401. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.