Niezależny serwis Bentley w WarszawieAl. 3 Maja 1, Warszawa

Dlaczego warto wybrać serwis Bentley Autoreduta?

Indywidualne podejście

Oczekujesz fachowej porady dotyczącej serwisu i eksploatacji swojego Bentleya? Nasi doświadczeni doradcy są zawsze do Twoich usług. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każdy przypadek jest inny. Doradzimy jak użytkować auta premium by jak najdłużej jeździło bez awarii, a także przypomnimy np. o zbliżającym się terminie przeglądu. 


Oszczędność

Często przyjeżdżają do nas klienci skarżący się na jakość usług w innych, nawet autoryzowanych serwisach. Nic dziwnego - wizyty w ASO są zwykle czasochłonne, drogie i często nie rozwiązują wszystkich problemów. W serwisie Bentley Autoreduta możesz mieć pewność, że zrobimy to lepiej. Nasze roboczogodziny są nawet o połowę tańsze, a czas wykonania usługi znacząco szybszy. Przekonaj się!


Doświadczenie

Oddając auto do serwisu aut premium AUTOREDUTA Warszawa możesz mieć pewność, że zajmą się nim mechanicy posiadający szeroką wiedzę i wieloletni staż pracy w naszej firmie. Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, doskonale znają bolączki i najczęstsze awarie wszystkich modeli Bentleya. Nawet najtrudniejsze przypadki nie są im straszne.


Nowoczesny sprzęt

Oprócz wykwalifikowanych fachowców, serwis Bentley Autoreduta posiada nowoczesny sprzęt do pełnej diagnostyki samochodów. Pracujemy m.in. na najnowszym komputerze AUTOLOGIC, który pozwala na wykonywanie bardzo rozbudowanych procedur diagnostycznych aut różnych marek. Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zostanie ono prawidłowo zdiagnozowane i naprawione zgodnie ze standardem danej marki.


Dealer Startech

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Startech - specjalizującej się w profesjonalnym tuningu samochodów: Bentley, Jaguar, Land Rover czy Maserati. Oferujemy szeroki wybór pakietów precyzyjnie dobranych do preferencji zamawiającego, możliwość stylizacji aerodynamicznej, stylizacji wnętrza, a także zwiększenie mocy silnika bez utraty gwarancji! Zapraszamy do kontaktu: czesci.powisle@autoreduta.pl, tel. 692 451 606.


Wygoda

W trosce o oszczędność czasu naszych klientów, serwis Bentley Autoreduta oferuje usługę door-to-door. Nasz pracownik odbierze kluczyki i odstawi Twój samochód po wykonanej usłudze w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Szybko i bezproblemowo.

Przyjmujemy płatność kartą!


Czystość

W serwisie Bentley Autoreduta dbamy nie tylko o prawidłowy serwis i naprawę samochodów, ale również o ich dokładne czyszczenie po wykonanej usłudze.

W ramach usług podstawowych i dodatkowych oferujemy m.in. teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych, a także specjalistyczne czyszczenie skór.

Wszystko po to, by Twoje auto po wizycie w naszym serwisie wyglądało jak nowe!

Specjalistyczny serwis Bentley w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.