Likwidujemy szkody komunikacyjne

Od wielu lat likwidujemy szkody komunikacyjne aut premium. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo kierowcy nie lubię związanych z tym formalności. Dlatego wypełnij poniższy formularz, a my zadzwonimy i zajmiemy się wszystkim.Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny AUTOREDUTY w celu potwierdzenia danych lub w innych sprawach związanych z realizacją niniejszego zapytania oraz proszę o przesłanie mi przez AUTOREDUTĘ cennika lub innej korespondencji związanej z realizacją niniejszej wizyty serwisowej na wskazany przeze mnie adres e-mail.
Jak wygląda likwidacja szkody komunikacyjnej w Autoreducie?
Oto 5 prostych kroków:Reagujemy natychmiast na każde zgłoszenie, bo wiemy, jak niekomfortową sytuacją jest cały proces likwidacji szkody. Udowadniamy przy tym za każdym razem, że jesteśmy skuteczni. To, co nas wyróżnia, to fakt, że dysponujemy sztabem profesjonalnych mechaników, którzy doskonale wiedzą, jak przeprowadzać naprawy zgodnie z technologią producenta.
Oto sześć powodów, dla których klienci nas polecają:
Ponieważ zajmujemy się tym od wielu lat Zupełnie bez kompleksów możemy powiedzieć, że jesteśmy w Warszawie fachowcami od likwidacji szkód. Nie spoczywamy jednak na laurach i nieustannie szkolimy naszych fachowców, a także inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt.
Bo zawsze działamy w interesie klienta Piękna sylwetka samochodu potrafi zachwycić, ale to, co czyni go bezpiecznym pozostaje często niewidoczne.
Pomagamy kompleksowo Wspieramy klientów praktycznie już od momentu wypadku bądź kolizji, tj. również w kwestiach formalnych.
Mamy pod ręką fachowców Najlepsi fachowcy i profesjonalny sprzęt serwisów AUTOREDUTA gwarantuje rzetelną likwidację szkody.
Wiemy, jaką wartość ma czas Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, dlatego naprawy przeprowadzamy w trybie ekspresowym.
Jesteśmy bardzo dokładni Nasi eksperci nie bagatelizują nawet niewielkich uszkodzeń.

Tyle godzin trwa u nas średni czas naprawy auta

Tyle szkód zlikwidowaliśmy

Średnio tyle samochodów naprawiamy w ciągu miesiąca

Od tylu lat jesteśmy w branży