Likwidujemy szkody komunikacyjne

Od wielu lat likwidujemy szkody komunikacyjne aut premium. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo kierowcy nie lubią związanych z tym formalności. Dlatego wypełnij poniższy formularz, a my zadzwonimy i zajmiemy się wszystkim.Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny AUTOREDUTY w celu potwierdzenia danych lub w innych sprawach związanych z realizacją niniejszego zapytania oraz proszę o przesłanie mi przez AUTOREDUTĘ cennika lub innej korespondencji związanej z realizacją niniejszej wizyty serwisowej na wskazany przeze mnie adres e-mail.

Autoreduta to jeden z liderów w branży samochodów luksusowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące naprawę, sprzedaż i odkup aut, ubezpieczenia komunikacyjne oraz likwidację szkód w Warszawie. Dlaczego w przypadku uszkodzeń warto zwrócić się właśnie do nas?

Likwidacja szkód komunikacjnych

Stłuczki, wgniecenia, zarysowania i obtarcia to typy uszkodzeń, z którymi kierowcy mają do czynienia praktycznie na co dzień. Do kolizji, tych większych i mniejszych dochodzi w różnych sytuacjach – na sklepowych parkingach, skrzyżowaniach, w korkach i wielu innych. Każda taka awaria dla właściciela samochodu oznacza konieczność zmiany planów, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Klientom serwisów zależy więc na szybkiej, fachowej i rzetelnej obsłudze. Odpowiadamy na te potrzeby. W przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych oferujemy usługi w najwyższym standardzie.

Usługa dla aut z segmentu premium

Jako serwis specjalizujemy się w likwidacji szkód w samochodach klasy premium. Możemy pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w branży oraz uznaniem wielu zadowolonych klientów. W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani mechanicy zajmujący się takimi markami jak BMW, MINI, Porsche, Audi, Bentley, Jaguar oraz Land Rover. Ponadto jesteśmy autoryzowanym partnerem Mercedesa, dzięki czemu oferujemy usługę likwidacji szkód również w przypadku samochodów będących na gwarancji. Działamy z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, w efekcie nasi klienci mogą w pełni zaufać przeprowadzanym przez nas ekspertyzom.

Jak przebiega likwidacja szkód?

Jak wygląda cały proces likwidacji uszkodzeń? Pierwszym etapem jest oczywiście zgłoszenie szkody przez poszkodowanego. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się z serwisem, telefonicznie lub mailowo. Można również zajrzeć na naszą stronę i wypełnić krótki formularz dotyczący likwidacji szkód komunikacyjnych. Nasi konsultanci skontaktują się z klientem zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Zależy nam przede wszystkim na komforcie naszych klientów, dlatego od samego początku pomagamy im przebrnąć przez wszystkie kwestie formalne. Nasi konsultanci asystują przy wypełnieniu niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniu szkód do towarzystwa ubezpieczeniowego. Szacowanie szkód może odbyć się w serwisie lub poza nim – zalecamy jednak wizytę w warsztacie. W niektórych przypadkach określenie zakresu naprawy wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, do których mobilny rzeczoznawcy nie mają dostępu. Przystępując do naprawy, dużą wagę przywiązujemy do technologii stosowanej przez daną markę. Nie bagatelizujemy nawet najmniejszych uszkodzeń, a wszelkie działania opieramy o specjalistyczną diagnostykę przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Średni czas naprawy w naszym serwisem wynosi około 120 godzin, dzięki czemu nasi klienci w ciągu kilku dni mogą znów cieszyć się swoimi ulubionymi samochodami. Jeśli zachodzi taka potrzeba, oferujemy także auta zastępcze – wśród nich są najnowsze modele Mercedesa klasy C oraz CLA.

Dobierz właściwy zakres polisy

Na to, czy proces likwidacji szkód przebiega sprawnie, wpływa również zakres polisy. Zachęcamy więc również do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. Pomożemy w dopasowaniu oferty ubezpieczeniowej do indywidualnych potrzeb.
Jak wygląda likwidacja szkody komunikacyjnej w Autoreducie?
Oto 5 prostych kroków:Reagujemy natychmiast na każde zgłoszenie, bo wiemy, jak niekomfortową sytuacją jest cały proces likwidacji szkody. Udowadniamy przy tym za każdym razem, że jesteśmy skuteczni. To, co nas wyróżnia, to fakt, że dysponujemy sztabem profesjonalnych mechaników, którzy doskonale wiedzą, jak przeprowadzać naprawy zgodnie z technologią producenta.
Oto sześć powodów, dla których klienci nas polecają:
Ponieważ zajmujemy się tym od wielu lat Zupełnie bez kompleksów możemy powiedzieć, że jesteśmy w Warszawie fachowcami od likwidacji szkód. Nie spoczywamy jednak na laurach i nieustannie szkolimy naszych fachowców, a także inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt.
Bo zawsze działamy w interesie klienta Piękna sylwetka samochodu potrafi zachwycić, ale to, co czyni go bezpiecznym pozostaje często niewidoczne.
Pomagamy kompleksowo Wspieramy klientów praktycznie już od momentu wypadku bądź kolizji, tj. również w kwestiach formalnych.
Mamy pod ręką fachowców Najlepsi fachowcy i profesjonalny sprzęt serwisów AUTOREDUTA gwarantuje rzetelną likwidację szkody.
Wiemy, jaką wartość ma czas Wiemy, że dla naszych klientów liczy się czas, dlatego naprawy przeprowadzamy w trybie ekspresowym.
Jesteśmy bardzo dokładni Nasi eksperci nie bagatelizują nawet niewielkich uszkodzeń.

Tyle godzin trwa u nas średni czas naprawy auta

Tyle szkód zlikwidowaliśmy

Średnio tyle samochodów naprawiamy w ciągu miesiąca

Od tylu lat jesteśmy w branży