Niezależny serwis Land Rover w WarszawieAl. 3 Maja 1, Warszawa

Naprawiamy 650 samochodów marki Land Rover rocznie!

Dlaczego warto wybrać serwis Land Rover Autoreduta?

Wieloletnie doświadczenie

Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zajmą się nim mechanicy posiadający szeroką wiedzę i wieloletni staż pracy w AUTOREDUCIE. Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, doskonale znają bolączki i najczęstsze awarie wszystkich modeli Land Rover & Range Rover. Nawet najtrudniejsze przypadki nie są im straszne.





Lepiej niż w ASO

Często przyjeżdżają do nas klienci skarżący się na jakość usług w autoryzowanych serwisach. Nic dziwnego - wizyty w ASO są zwykle czasochłonne, drogie i często nie rozwiązują wszystkich problemów. W serwisie Land Rover Autoreduta możesz mieć pewność, że zrobimy to lepiej. Nasze roboczogodziny są nawet o połowę tańsze, a czas wykonania usługi znacząco szybszy. Przekonaj się sam i wybierz serwis aut premium AUTOREDUTA!





Indywidualne podejście

Oczekujesz fachowej porady dotyczącej serwisu i eksploatacji swojego Land Rovera? Nasi doradcy są zawsze do Twoich usług. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każdy przypadek jest inny. Doradzimy jak użytkować dane auto by jak najdłużej jeździło bez awarii, a także przypomnimy np. o zbliżającym się terminie przeglądu. 





Zaawansowana diagnostyka Land Rover

Oprócz wykwalifikowanych fachowców, serwis Land Rover Autoreduta posiada nowoczesny sprzęt do pełnej diagnostyki samochodów. Pracujemy m.in. na najnowszym komputerze AUTOLOGIC, który pozwala na wykonywanie bardzo rozbudowanych procedur diagnostycznych aut różnych marek. Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zostanie ono prawidłowo zdiagnozowane i naprawione zgodnie ze standardem danej marki.





Dealer Startech

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Startech - specjalizującej się w profesjonalnym tuningu samochodów Land Rover, Bentley, Jaguar czy Maseratti. Oferujemy szeroki wybór pakietów precyzyjnie dobranych do preferencji zamawiającego, możliwość stylizacji aerodynamicznej, stylizacji wnętrza, a także zwiększenie mocy silnika bez utraty gwarancji! Zapraszamy do kontaktu: czesci.powisle@autoreduta.pl / tel. 692 451 606.





Land Rover door-to-door

W trosce o oszczędność czasu naszych klientów, serwis Land Rover Autoreduta oferuje usługę door-to-door. Nasz pracownik odbierze kluczyki i odstawi Twój samochód po wykonanej usłudze w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Szybko i bezproblemowo.
Przyjmujemy płatność kartą!







Auto SPA

W serwisie Land Rover Autoreduta dbamy nie tylko o prawidłowy serwis i naprawę samochodów, ale również o ich dokładne czyszczenie po wykonanej usłudze. W ramach AUTOSPA AUTOREDUTA oferujemy m.in. teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych, a także specjalistyczne czyszczenie skór. 

Specjalistyczny serwis Land Rover w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.