Niezależny serwis Land Rover Warszawa

Umów bezpłatnie wizytę przez internet. Wizytę zgłosisz w kilka sekund, a my oddzwonimy i potwierdzimy dogodny dla Ciebie termin serwisu Land Rover!
Przegląd podstawowy dla nowych klientów oraz przeglądy okresowe dla stałych klientów

Każdy nowy klient naszego serwisu Land Rover Warszawa może liczyć na kompleksowy test diagnostyczny z wydrukami i objaśnieniami ewentualnych błędów. Stali klienci wiedzą zaś, że wszystkie przeglądy okresowe w AUTOREDUCIE wykonywane są z najwyższą starannością i z poszanowaniem standardów. W ramach przeglądów mechanicy AUTOREDUTY kierują się obowiązkową listą kontrolną a dodatkowo wykonują szereg prac mających ustrzec klientów przed nieprzyjemnymi niespodziankami, takimi jak: skrzypiące uszczelki, czy zapieczone śruby w felgach.Pełna diagnostyka w rękach specjalistów!

Nasi mechanicy serwisu Land Rover Warszawa mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi, które obok wiedzy i doświadczenia rzutują na ich fachowość. W AUTOREDUTA posiadamy system nowoczesnej diagnostyki komputerowej. Dzięki temu potrafimy szybko i precyzyjnie kontrolować parametry pracy silnika, diagnozować błędy oraz odczytywać stan i instalować najnowszą wersję oprogramowania. Ponadto, nasi mechanicy kodują dodatkowe, oryginalne wyposażenie - takie jak: telefony bluetooth, haki holownicze, światła LED i inne.Serwis ogumienia i klimatyzacji

Właściwe dobrane i utrzymane w dobrym stanie opony mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W AUTOREDUCIE dbamy o właściwy dobrór opon, pomagamy ocenić ich stan wykorzystując precyzyjne narzędzia diagnostyczne i podejmujemy działania pozwalające utrzymać ich właściwe parametry. Podobnie jest z klimatyzacją - oferujemy profesjonalny serwis klimatyzji, układów chłodzenia i ogrzewania. By zmaksymalizować komfort jazdy, polecamy również ozonowanie wnętrza pojazdów.10 powodów, dla których klienci wybierają nasz serwis Land Rover Warszawa:

Nasi klienci nie tylko serwisują u nas swoje auta, ale także ubezpieczają je (ponieważ mamy bardzo atrakcyjne oferty ubezpieczeń dealerskich i flotowych), kupują u nas nowe auta i sprzedają za naszym pośrednictwem swoje stare auta. Bez wątpienia to spora wygoda dla klientów, gdyż kompleksowo zajmujemy się ich autami.

Ponieważ nasz serwis Land Rover Warszawa ma wieloletnie doświadczenie. Nie ma problemu, którego nasi mechanicy nie byliby w stanie rozwiązać.

Mechanicy naszego serwisu Land Rover Warszawa korzystają z wszystkich autoryzowanych programów serwisowych.

Każdy klient serwisu Land Rover Warszawa otrzymuje swojego AUTO CONCIERGE’A i bezpłatny dostęp do specjalnego panelu online, gdzie znajduje się historia wszystkich serwisów wraz z przypisanymi do nich fakturami, a także skany polis, oferty specjalne.

Z pewnością lokalizacja naszego serwisu Land Rover Warszawa! Znajduje się on bowiem przy Alei 3 Maja 1, na warszawskim Powiślu.

W przypadku wypadku bądź kolizji nasz serwis Land Rover Warszawa również bardzo dobrze likwiduje szkody komunikacyjne. Mamy na swoim koncie ponad 2 tys. zlikwidowanych szkód. W ciągu miesiąca naprawiamy kilkadziesiąt aut. I robimy to od ponad 10 lat!

Dbamy również o czystość aut naszych klientów! W ramach usług podstawowych i dodatkowych serwis Land Rover Warszawa dba o zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych oraz czyszczenie skór specjalistycznymi mydłami.

Z naszego serwisu Land Rover Warszawa korzystają również klienci, których auta są nadal na gwarancji, a wszystko za sprawą naszej fachowości, ale także dyrektywy GVO!

Jesteśmy uczciwi i nie naciągamy naszych klientów na niepotrzebne naprawy, nie wymieniamy nowych części na... nowe części, co potwierdzają opinie stałych klientów!

Jesteśmy najlepszym serwisem, co potwierdza ranking portalu KNBP.pl, w którym zajmujemy pierwsze miejsce wśród niezalażnych serwisów Land Rover w Warszawie! 

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części marek: