Niezależny serwis MINI w Warszawieul. Ojcowska 2 (wjazd od ul. Powsińskiej), Warszawa

Dlaczego warto wybrać serwis MINI Autoreduta?

Specjaliści od MINI

Oddając auto do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zajmą się nim mechanicy posiadający szeroką wiedzę i wieloletni staż pracy w naszej firmie. Zatrudniamy ludzi z pasją, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, doskonale znają bolączki i najczęstsze awarie wszystkich modeli MINI. Nawet najtrudniejsze przypadki nie są im straszne.

Indywidualne podejście

Oczekujesz fachowej porady dotyczącej serwisu i eksploatacji swojego MINI? Nasi doradcy - Paweł Jarecki i Michał Poneta - są zawsze do Twoich usług. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każdy przypadek jest inny. Doradzimy jak użytkować dane auto by jak najdłużej jeździło bez awarii, a także przypomnimy np. o zbliżającym się terminie przeglądu.

Krótkie terminy napraw

Nie trać czasu na zbędne formalności i kolejki w autoryzowanych serwisach. U nas zrobisz to samo szybciej i za mniejsze pieniądze. Posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska diagnostyczne oraz szereg profesjonalnych mechaników, którzy wykonają naprawę i serwis aut marki MINI w najkrótszym możliwym czasie.

Lepiej niż w ASO

Często przyjeżdżają do nas klienci skarżący się na jakość usług w autoryzowanych serwisach MINI. Nic dziwnego - wizyty w ASO są zwykle czasochłonne, drogie i często nie rozwiązują wszystkich problemów. W serwisie MINI Autoreduta możesz mieć pewność, że zrobimy to lepiej. Nasze roboczogodziny są nawet o połowę tańsze, a czas wykonania usługi znacząco szybszy. Przekonaj się!

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas 22 616 00 53, aby umówić się na wizytę.

MINI door-to-door

W trosce o oszczędność czasu naszych klientów, serwis MINI Autoreduta oferuje usługę door-to-door. Nasz pracownik odbierze kluczyki i odstawi Twój samochód po wykonanej usłudze w dowolnym miejscu na terenie Warszawy. Szybko i bezproblemowo.


Przyjmujemy płatność kartą!Auto SPA

W serwisie MINI Autoreduta dbamy nie tylko o prawidłowy serwis i naprawę samochodów, ale również o ich dokładne czyszczenie po wykonanej usłudze. W ramach usług podstawowych i dodatkowych oferujemy m.in. teflonowanie powłoki lakierniczej, nanowoski, hydrofobizację szyb, woskowanie, zabezpieczanie i czyszczenie chemiczne felg, ozonowanie wnętrz, odświeżanie dywaników welurowych, a także specjalistyczne czyszczenie skór. Wszystko po to, by Twoje auto po wizycie w naszym serwisie wyglądało jak nowe!Auta zastępcze klasy Premium

Na czas naprawy, naszym klientom oferujemy możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego klasy Premium. Do dyspozycji klientów są modele Premium, m.in. BMW 1, BMW 3, BMW 5 i Mini.

Specjalistyczny serwis MINI w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.oraz na otrzymywanie wiadomości handlowych wysyłanych przez AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. itd.
Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. 3 Maja 1, 00-401. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.