Niezależny serwis Porsche w Warszawieul. Ojcowska 2 (wjazd od ul. Powsińskiej), Warszawa

Naprawiamy 400 samochodów marki Porsche rocznie!

Dlaczego warto wybrać serwis Porsche Autoreduta?

Dogodny termin naprawy Porsche

Na przegląd w ASO musisz umawiać się z wielodniowym wyprzedzeniem? W serwisie Porsche Autoreduta wykonasz go szybko i bez tracenia czasu. Wszystko dzięki doskonale wyposażonym stanowiskom diagnostycznym, indywidualnemu podejściu do klienta i mechanikom najwyższej klasy. Czekamy na twoje auto!

Zadzwoń do nas 22 616 41 93 lub wypełnij formularz - znajdziemy dla ciebie dogodny termin!

Wykwalifikowani mechanicy Porsche

Szukasz specjalisty, który zna markę i będzie potrafił rozwiązać twój problem z autem? W serwisie Porsche Autoreduta do twojej dyspozycji są mechanicy z potwierdzonymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu tych samochodów. Dzięki specjalistycznym stanowiskom diagnostycznym i ich wiedzy, twoje Porsche szybko wróci do pełnej sprawności.

Jakość usług jak w ASO Porsche

Wierzysz, że tylko w autoryzowanym serwisie twoje auto zostanie obsłużone tak jak należy? Przekonaj się, że tak nie jest. Serwis Porsche Autoreduta dysponuje tymi samymi urządzeniami diagnostycznymi i technologiami co autoryzowane stacje obsługi. Korzystamy z oryginalnych części i programów serwisowych Porsche. To dla ciebie gwarancja, że naprawa zostanie wykonana według najwyższych standardów. A oprócz jakości możesz liczyć też na dobrą cenę - nawet 50% taniej niż w ASO. Działamy według zasad GVO/MVBER i stosujemy restrykcyjne wytyczne wyznaczone przez markę Porsche. Ponadto kodujemy dodatkowe, oryginalne wyposażenie - m.in. telefony bluetooth, haki holownicze, światła LED i inne.

Wygoda korzystania Porsche:
door-to-door

Nie masz czasu by podjechać do serwisu na naprawę lub odebrać gotowy samochód? W serwisie Porsche Autoreduta nie musisz go mieć. Naszym klientom oferujemy usługę door-to-door polegającą na zawiezieniu auta do serwisu, wykonaniu naprawy / przeglądu i odstawieniu go z powrotem we wskazane miejsce na terenie Warszawy. Nie musisz marnować czasu w korkach, a serwis będziesz mieć z głowy!

Honorujemy płatność kartą!

Indywidualne podejście: auto concierge

Od stacji diagnostycznej oczekujesz więcej niż tylko wykonania usługi? W serwisie Porsche Autoreduta przedzielamy każdemu klientowi opiekuna, który zajmie się sprawami związanymi z samochodem. Przypomni m.in. o zbliżającym się terminie przeglądu, doradzi jak użytkować auto by zachowało wszystkie swe walory, jak również będzie pod telefonem w każdej awaryjnej sytuacji.

Nie tylko serwis: Auto SPA

Dbasz o swoje auto i chcesz by zachowało swój świetny wygląd na dłużej? W serwisie Porsche Autoreduta oprócz naprawy problemów mechanicznych zajmiemy się również jego wyglądem. Każdy klient może liczyć na pakiet auto SPA, obejmujący m.in. czyszczenie skór i dywaników, ozonowanie wnętrza, zabezpieczenie lakieru (nanowoski i teflonowanie), a także hydrofobizację szyb oraz oczyszczanie chemiczne felg. Wszystkie te usługi wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych i sprawdzonych środków czyszczących.Auto zastępcze

Nie możesz sobie pozwolić nawet na jeden dzień bez samochodu? Na czas, który będzie niezbędny do wykonania napraw w naszym serwisie Porsche, Autoreduta oferuje samochód zastępczy. Do dyspozycji klientów są modele Premium, m.in. BMW 1, BMW 3 i Mini. Wszystkie formalności załatwisz ze swoim indywidualnym opiekunem serwisowym.

Specjalistyczny serwis Porsche w Warszawie

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ W KILKA SEKUND.oraz na otrzymywanie wiadomości handlowych wysyłanych przez AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. itd.
Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest AUTOREDUTA Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. 3 Maja 1, 00-401. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.