Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Garść ciekawostek ze świata motoryzacji

| | Komentarze:

BMW nareszcie prezentuje M3 Touring

 M3 w kombi to marzenie wielu purystów marki, bo choć eM-ki oferujące dawkę praktyczności czyli nadwozia kombi występowały już w serii 5, to teraz pierwszy raz zastosowano tę formułę do mniejszego odpowiednika.  Inżynierowie marki już przy generacji E46 stworzyli prototyp modelu, a teraz po dziesięcioleciach czekania, nastąpił przełom! Według prasowych doniesień, touring jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, choć w okolicy siedziby BMW w Monachium udało się sfotografować ją w kamuflażu.  Modele testowe przechodzą przez długotrwałe testy wytrzymałościowe na torze Nürburgring i na drogach publicznych. M3 ma należeć już do kontrowersyjnej serii z ogromnym, wydłużonym grillem, który znamy już z serii 4, z przodu auto ma agresywne rysy, które podkreślają liczne wloty powietrza, chłodzące hamulce. Układ wydechowy jest taki sam jak w sedanie M3, dzięki dwóm zestawom podwójnych wydechów. Auto ma być napędzane sześciocylindrowym, turbodoładowanym 3,0-litrowym silnikiem oferującym moc 480 KM w podstawowej wersji lub 510  KM w wersji Competition.
Szukasz sprawdzonego serwisu BMW? Odwiedź niezależny serwis BMW Autoreduta Warszawa! Korzystamy z wszystkich autoryzowanych programów serwisowych, tych samych z których korzystają serwisy ASO BMW. Co więcej! U nas masz gwarancję niższej ceny napraw, niż w autoryzowanych serwisach BMW.
Wypełnij formularz https://www.autoreduta.pl/serwis-bmw-w-warszawie i umów się na wizytę serwisową swojego BMW!

Oficjalna premiera nowego Mercedesa klasy S

Najnowsza Klasa S to przeniesienie technologii i komfortu na nowy poziom, utrzymując przy tym luksusowy i elegancki design nadwozia.  Generacja W223 w chwili premiery będzie dostępna w szerokiej gamie silnikowej: dwa diesele, dwie benzyny, które będą miały wspomaganie hybrydowe 48v. Najmocniejsza wersja V8, ma pojawić się dopiero po pewnym czasie, podobnie jak hybryda typu plug-in.  „Eska” dostępna jest z systemem E-Active Body Control, pozwalającym na wychylenie się auta nawet o 8 centymetrów w górę, gdy czujniki wykryją prawdopodobieństwo zderzenia bocznego. Ma to doprowadzić do tego, że podwozie będzie przejmowało siłę uderzenia przez progi, a nie drzwi auta, zwiększając tym samym bezpieczeństwo podróżujących.  Największą rewolucję przeszło wnętrze luksusowej limuzyny. Projekt to bezpośrednie nawiązanie do koncepcji Vison EQS. Środkowy, pojedynczy panel to dominanta kokpitu, na którym znajduje się zupełnie nowy sposób wyświetlania informacji. Flagowa limuzyna Mercedesa wyposażona jest w fotele z nowymi pęcherzami masującymi, które mają zapewniać bardziej wyrazisty dotyk, co więcej,  można je mieć z głośnikami  obsługującymi system nagłośnienia Burmeister. Mercedes-Benz zdecydował się również na nowatorski detal w postaci klamek ukrytych w drzwiach. Jak twierdzą oficjalne notatki prasowe Mercedesa, pomaga to utrzymać niski współczynnik oporu, który wynosi zaledwie 0,22 CD.
Wyjątkowe auta wymagają wyjątkowego traktowania. Nasz autoryzowany serwis Mercedes-Benz Autoreduta Warszawa, to gwarancja jakości i najwyższych standardów obsługi Waszych aut marki Mercedes-Benz.
Umów się już dziś na wizytę w ASO Mercedes-Benz! Możesz zrobić to dzwoniąc pod numer 22 622 27 34, wypełniając formularz http://bit.ly/umowwizyteMBAutoreduta lub odwiedzając nasz serwis na ulicy Ojcowskiej 2 na warszawskim Mokotowie.

Powiew świeżości przy faceliftingu Jaguara F-Pace

Odświeżony F-Pace to wprowadzenie niewielkich zmian zewnętrznych, nowego modelu hybrydowego wśród wariantów silnikowych i istotne modernizacje we wnętrzu SUV’a. Najnowsza odsłona F-Pace przejęła stylistyczne zmiany wyglądu ze swojego elektrycznego odpowiednika, między innymi inne reflektory. Wnętrze Jaguara dostało nową kierownicę czy główny przełącznik trybów jazdy, choć największa rewolucja to nowy ekran po środku kokpitu. 11,4-calowy ekran dotykowy wykorzystuje system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro, ten sam który niedawno zadebiutował w najnowszym Land Roverze Defenderze.
Jaguary nie mają przed nami tajemnic! Umów się już dziś na wizytę serwisową swojego Jaguara w niezależnym serwisie Jaguar Autoreduta. Nawet najtrudniejsze przypadki nie są nam straszne, dlatego możesz mieć pewność, że zajmiemy się Twoim Jaguarem tak dobrze jak ASO Jaguara, a u nas zrobisz to taniej i szybciej.
Zadzwoń już teraz pod numer 22 622 87 06 i umów się na wizytę serwisową w niezależnym serwisie Jaguar Autoreduta.
Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora