Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Serwis AUTOREDUTA na podium najlepszych niezależnych serwisów samochodowych

| | Komentarze:

Kolejny dowód na nieustanny wzrost jakości obsługi w serwisach firmy AUTOREUDTA

fot. AUTOREDUTA

Podczas 12. edycji Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych ogłosiło w ramach konkursu „Bezpieczny Warsztat” listę najbezpieczniejszych, niezależnych warsztatów samochodowych w Polsce. Wśród zwycięzców znalazł się serwis AUTOREDUTA!

Adresatami konkursu "Bezpieczny Warsztat" co roku są warsztaty oferujące wysokiej jakości usługi, a ich właściciele w sposób szczególny dbają o infrastrukturę i przestrzeń serwisów. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych warsztatów w trzech kategoriach (w zależności od ich wielkości, tj. warsztat mały, średni i duży). Pierwszy etap konkursu to wstępna selekcja przeprowadzona wśród wszystkich warsztatów, które zgłosiły swój udział. W drugim etapie do serwisów przyjeżdżają audytorzy, którzy wskazują zarówno mocne, jak i słabe strony danego warsztatu. Obiektywność oraz rzetelność wyników zapewnia współpraca z firmą audytorską DEKRA Polska. Konkurs oraz publikacja jego wyników mają również na celu pokazanie, że niezależne warsztaty oferują usługi wysokiej jakości i zapewniają należyte warunki pracy, a przy tym są relatywnie tanie dla klientów; za pomocą konkursu organizatorzy chcą także przypomnieć, że naprawa samochodów w serwisach niezależnych nie powoduje utraty posiadanej gwarancji. Osiągnięcie wysokiego miejsca w konkursie może być także elementem zwiększenia konkurencyjności, bowiem poziom usług świadczonych w tym segmencie z roku na rok jest coraz lepszy. Informacja, że serwis został doceniony w tak prestiżowym konkursie pozytywnie wpłynie również na jego wizerunek.

Organizatorzy nie ukrywali, że „z roku na rok obserwują coraz lepszą organizację warsztatów niezależnych oraz ich ogromną chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji". Dodając przy tym, że „tak wysoki poziom reprezentowany przez biorące udział w konkursie niezależne warsztaty pokazuje, że zależy im, aby coraz bardziej przykręcać sobie śrubkę i stale wymagać od siebie jeszcze więcej - co bez wątpienia jest dobrym prognostykiem na nadchodzące lata dla rynku niezależnych serwisów".

Konkurs „Bezpieczny Warsztat” organizowany jest przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych od 2015 roku (wcześniej pod nazwą „Warsztat Roku”). Oficjalne wyniki Konkursu Bezpieczny Warsztat 2017 zostały ogłoszone 8 listopada podczas XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego w Sound Garden Hotel w Warszawie. Galę poprowadził sam Maciej Wisławski – legenda motorsportu, jeden z najbardziej znanych i cenionych pilotów rajdowych w Polsce. W konkursie wzięły udział warsztaty niezależne oraz zrzeszone w ramach sieci: ProfiAuto, Eurowarsztat, Bosch Car Service i Auto Crew, Q-service i Perfect Service. Wśród zwycięskich warsztatów znalazły się: Auto-Serwis Ławniczak, Dan-Car, BS Sanecznik, Gładysz Motors, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Rosiak, Laver Anna Szachnowska, GP mobile, Auto Serwis DAP, F.H.U ślusarczyk Jakub ślusarczyk, Auto Serwis Telgum, Simp-Automex Piotr Gębiś oraz Auto Banaszak. Partnerem inicjatywy jest Castrol. Konkurs „Bezpieczny Warsztat” wspiera również Coframa.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora