Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

AUTOREDUTA to wszystko, czego potrzebujesz dla swojego auta

| | Komentarze:

Serwis aut premium Autoreduta

W serwisie aut premium Autoreduta posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w serwisowaniu samochodów marek premium takich jak AUDI, Bentley, BMW, Jaguar, Land Rover, MINI, jesteśmy również autoryzowaną stacją obsługi MERCEDES-BENZSerwis AUTOREDUTA to doświadczona kadra z pasją i niebywałą wiedzą na temat aut. W naszych oddziałach serwisowych posiadamy nowocześnie wyposażone stanowiska obsługi aut premium. Działamy według zasad GVO/MVBER, jak również stosujemy restrykcyjne wytyczne wyznaczone przez marki BMW, AUDI, Porsche czy Bentley. W naszym stacjach serwisowych oferujemy możliwość kodowania dodatkowego i oryginalnego wyposażenia - takie jak dodatkowy bluetooth, haki holownicze czy światła LED.

Tu bezpieczeństwo ma swój dom. ASO Mercedes-Benz.


Od września 2018 jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi pojazdów marki Mercedes-Benz, a w styczniu 2022 roku nasze kompetencje zostały rozszerzone również o pojazdy EQ. W naszym ASO oferujemy pełen zakres napraw serwisowych samochodów Mercedes-Benz, zarówno na gwarancji, jak i dla tych modeli, których ona już nie obejmuje. W serwisie Autoreduta Mercedes-Benz posiadamy wszystkie oryginalne sprzęty diagnostyczne, narzędzia specjalne czy dokumentację producenta niezbędne podczas serwisowania aut Mercedes-Benz. Nasze ASO to również miejsce w którym znajdziesz oryginalne części Mercedes-Benz, jak również szeroki wybór akcesoriów, dla każdego miłośnika pojazdów z gwiazdą.

Door to door

Wśród opcji dostępnych dla Was w naszej ofercie, znajduje się również usługa door to door. Jeśli zdecydujesz się na wybór takiej oferty, nasz kierowca odbierze Twój samochód ze wskazanej przez Ciebie lokalizacji, w serwisie dokonamy jego naprawy, a następnie auto zostanie odwiezione po wykonanej usłudze. Szybko i bezproblemowo.

Osobisty doradca serwisowy

Stawiamy na komfort. W naszych stacjach serwisowych, każdy klient dostaje się pod skrzydła osobistego doradcy serwisowego. Każdy z nich pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie i Twojego auta, ustali dogodny termin wizyty serwisowej i zadba o twój samochód podczas naprawy/serwisu.

Dealer Startech

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Startech. Firma ta zajmuje się tuningiem samochodów takich marek jak Bentley, Jaguar, Land Rover czy Maserati. W ofercie znajduje się szeroki wybór pakietów tuningowych, które są precyzyjnie dobrane do Waszych preferencji - możliwości stylizacji aerodynamicznej, zmiany we wnętrzu, a nawet zwiększenia mocy silnika bez utraty gwarancji!

Salon samochodów premium

Wsrod wachlarza usług jakie dla Was oferujemy znajduje się także oferta starannie wyselekcjonowanych modeli aut z pewną historią i w doskonałym stanie technicznym. Bez żmudnego przeglądania serwisów aukcyjnych. W jednym z trzech salonów aut premium AUTOREDUTA - ul. Ojcowska 2, aleja 3 Maja 1 i Al. Jerozolimskie 148 możesz skorzystać z pomocy naszych doradców, którzy wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą Ci w wyborze auta premium, które spełni wszystkie Twoje wymagania. Zakup auta w Autoreduta to gwarancja bezpiecznego zakupu.

Detailing Autoreduta

Usługi detailingu, czyli AUTO Spa Autoreduta oferuje możliwości pielęgnacyjne samochodów takie jak:
zabezpieczenie lakieru (nanowoski i teflonowanie), hydrofobizację szyb, ozonowanie wnętrza, odświeżanie dywaników welurowych, zabezpieczanie i oczyszczanie chemiczne felg czy specjalistyczne czyszczenie skór. Wszystkie z tych usług warto wykonać po zimie, żeby zachować dobry stan wizualny swojego auta. Po więcej informacji o detailingu samochodowym zapraszamy do naszego artykułu: tutaj. Chcemy też podkreślić, że wszystkie usługi pielęgnacyjne aut, jakie proponujemy w Autoreducie wykonujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków samochodowych i sprawdzonych środków czyszczących, które są bezpieczne dla materiałów auta.

Ubezpieczenia

Na wstępie, chcemy przypomnieć kilka podstawowych informacji, które warto wiedzieć na temat ubezpieczeń samochodowych. OC jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej i stanowi ochronę w przypadku konieczności naprawy szkody innemu kierowcy, która powstała w wyniku kolizji, której jesteśmy sprawcą. AC jest ubezpieczeniem Autocasco, obejmującym ubezpieczenie auta od zdarzeń losowych m.in. kradzieży. NNW jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków, obejmuje zarówno kierowcę jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu. Assistance jest ochroną kierowcy jak i pasażerów i obejmuje pomoc techniczną jak i medyczną, np. holowanie, zakwaterowanie w hotelu na czas naprawy auta, czy wynajem pojazdu zastępczego. W Autoreducie dajemy możliwość profesjonalnego dopasowania polisy ubezpieczeniowej do potrzeb kupującego. Dobre warunki ubezpieczeniowe są gwarancją przystępnych kosztów naprawy, a także odpowiedniego zabezpieczenia w razie wypadku.


Wynajem aut Autoreduta

Wśród oferowanych przez Autoredutę usług w zakresie motoryzacji, znajduje się również usługa wynajmu aut. Kiedy zastanawiasz się nad możliwością zakupu samochodu premium - wypożycz go na kilka dni w Autoreducie. Obcowanie oraz dokładne poznanie auta z pozwoli Ci podjąć przemyślaną decyzję o zakupie auta premium. Wynajem auta premium to możliwość również dla tych, którzy potrzebują auta na krótki czas. Wypożyczalnia aut premium Autoreduta daje możliwość udostępnienia pojazdów w systemie dobowym czy miesięcznym.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Od wielu lat likwidujemy szkody komunikacyjne aut premium. W Autoreducie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo kierowcy nie lubią związanych z tym formalności. Dlatego dajemy prostą możliwość - wypełnienie krótkiego formularza, a my zadzwonimy i zajmiemy się wszystkim. W przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych oferujemy usługi w najwyższym standardzie. O tym jak wygląda proces likwidacji uszkodzeń w Autoreducie znajdziecie więcej w naszym artykule, do którego sprawdzenia zachęcamy.


AUTOREDUTA to wszystko czego potrzebujesz dla swojego auta.

Ul. Ojcowska 2
Al. 3 Maja 1
Al. Jerozolimskie 148

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora