Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Auto SPA Autoreduta!

| | Komentarze:

W mieście łatwo o zarysowania na lakierze, czy felgach auta. Chcesz się pozbyć niechcianych rys na swoim samochodzie? Odwiedź Auto SPA Autoreduta.

Poznaj niektóre z usług Auto SPA, jakie znajdziesz w naszej ofercie:
-zabezpieczenie lakieru (nanowoski i teflonowanie)
Choć zwykle skupiamy się na tym, by utrzymać silnik czy zawieszenie auta w jak najlepszej kondycji, nie możemy zapominać o karoserii wozu.


Jakie są główne zalety zabezpieczenia lakieru?
- zabezpieczenie przed mikrorysami (warstwa wosku sprawi, że brud zsunie się z karoserii, zamiast wcierać się w lakier),
-utrzymanie auta na dłużej w czystości,
-nadanie lakierowi głębii i utrzymanie go lśniącym,
-ochrona lakieru przed czynnikami zewnętrznymi (solą drogową, promieniami UV czy ptasimi odchodami).

-hydrofobizacja szyb
Pomyśl o podróży w bardzo trudnych warunkach drogowych — intensywna ulewa, a wycieraczki Twojego samochodu próbują usuwać wodę z pola widzenia, jednak to i tak nie pomaga. W takich okolicznościach z pomocą może przyjść hydrofobizacja szyb. Jest to inwestycja nie tylko w wygodę, ale i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu powłoki hydrofobowej, krople deszczu będą natychmiast spływać z szyby Twojego samochodu, nie zostawiając po sobie śladu, zapewniając tym samym lepszą widoczność. Ponadto, dzięki hydrofobizacji szyb jest ona bardziej odporna na zabrudzenia i parowanie z zewnątrz.

-ozonowanie wnętrza
Ozonowanie wnętrza to zabieg, który dobrze wykonać w swoim samochodzie nie tylko wtedy, kiedy z nawiewów wydobywa się nieprzyjemny zapach. Pamiętajmy, że każdego dnia spędzamy w aucie dużo czasu, tym samym oddychamy powietrzem z wnętrza samochodu.


Czym właściwie jest ozonowanie wnętrza samochodu? To wykorzystanie ozonu do usunięcia zapachów, wirusów i bakterii. Dzięki właściwościom ozonu, po zetknięciu się z inną substancją niszczy ją w procesie utleniania.


Dlaczego ozonowanie samochodu jest najlepszą metodą na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów? Jest to gaz, który może dotrzeć do wszystkich zakamarków otworów wentylacyjnych, włókien tapicerki czy niedostępnych miejsc.


Ozonowanie może pomóc w pozbyciu się z auta zapachu dymu tytoniowego!

-odświeżanie dywaników welurowych
Zadanie dywaników w każdym samochodzie nie należy do najłatwiejszych. Muszą one znieść codzienne wsiadanie i wysiadanie z auta w każdą pogodę. Dywaniki welurowe są tym samym najbardziej podatne na zużywanie się oraz zatrzymywanie kurzu, brudu i zapachów.


-zabezpieczanie i oczyszczanie chemiczne felg i opon
Koła to element samochodu, który jest najbardziej narażony na zabrudzenia. Wpływ na to ma bezpośredni kontakt z podłożem, oraz zużywanie się okładzin hamulcowych, które wydzielają dużo trudnego do usunięcia pyłu. Użycie specjalistycznych kosmetyków do czyszczenia opon i felg pomoże w łatwy sposób uporać się z ciężkimi zabrudzeniami, a także ochroni lakier na felgach i gumę opon przed uszkodzeniem na skutek użycia nieodpowiednich środków.

 

-specjalistyczne czyszczenie skór
Skórzane wnętrze to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracamy uwagę, kiedy wsiadamy do samochodu. Nadają one wnętrzu styl i klasę. Utrzymanie ich w czystości to gwarancja nie tylko estetycznego wyglądu, ale i elastyczności i miękkości materiału przez lata, a ponadto ich nienaganny stan z pewnością wpłynie na wartość auta przy odsprzedaży.


Zadzwoń do Autoreduta i umów się na SPA dla swojego auta 22 622 90 42!

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora