Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Likwidacja szkód komunikacyjnych w Autoreducie!

| | Komentarze:

 

Nieoczekiwany wypadek lub stłuczka to wiele nerwów, jak i mnóstwo często skomplikowanych formalności. Istnieje jednak prosty sposób, by sobie to ułatwić. Skontaktuj się z nami! W Autoreducie od lat zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści krok po kroku przeprowadzą Cię przez każdy z etapów, byś jak najszybciej mógł znów w pełni korzystać ze swojego auta.
Oto 5 prostych etapów likwidacji szkody komunikacyjnej w Autoreducie:
1) Skontaktuj się z nami w celu zgłoszenia szkody. Możesz to zrobić dzwoniąc do nas pod numer 692 446 478 lub 728 899 720, kontaktując się z naszymi ekspertami w dziedzinie likwidacji szkód komunikacyjnych - Łukaszem Kopczyńskim lub Mateuszem Czeczotko przez e-mail (lukasz.kopczynski@autoreduta.pl lub mateusz.czeczotko@autoreduta.mercedes-benz.pl). Możesz też skorzystać z formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej - https://www.autoreduta.pl/likwidacja-szkod-komunikacyjnych.

2) Odwiedź nasz oddział, gdzie zajmiemy się dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności i pomożemy Ci przebrnąć przez wypełnienie wszystkich dokumentów. Znajdziesz nas w Warszawie na ul. Ojcowskiej 2. Podczas spotkania zajmiemy się również zgłoszeniem szkody komunikacyjnej w firmie ubezpieczeniowej, w której posiadasz polisę.


3) Mobilny rzeczoznawca dokona oględzin i oszacuje szkody. Najlepiej, jeśli odbywa się to w warsztacie, gdzie będzie można skorzystać ze specjalistycznych narzędzi, pozwalających na rzetelne określenie zakresu koniecznych napraw.

4) Twój samochód będzie naprawiany! Po otrzymaniu części zamiennych, nasi doświadczeni mechanicy zajmują się ich wymianą. Niezależnie od tego, czy Twoje auto to Mercedes-Benz, AUDI, BMW, Land Rover, Bentley, Porsche, Jaguar czy MINI, wszystkie naprawy w Serwisie Autoreduta odbywają się zgodnie z technologią danej marki, a nawet najmniejsze uszkodzenia zostaną naprawione tak, że nie będzie po nich ani śladu. Choć średni czas naprawy w Autoreducie wynosi zaledwie 120 godzin, na czas likwidacji szkody dysponujemy również autami zastępczymi, którymi są najnowsze modele Mercedes-Benz klasy C i CLA.


5) Odbiór samochodu po zakończonej naprawie. W Autoreducie Twoje auto będzie czekać na Ciebie czyste, sprawne i gotowe do drogi!

By likwidacja szkody przebiegała bez problemu, ważny jest zakres posiadanej przez Ciebie polisy. Aby być jej pewnym, skorzystaj z usługi ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC w Autoreducie! Dzięki temu zyskasz pewność dobrej polisy i pewne zabezpieczenie w razie szkód komunikacyjnych. W Autoreducie masz pewność, że  dostosujemy ubezpieczenie do Twoich indywidualnych potrzeb!
Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora