Warning: getimagesize(https://www.autoreduta.pl/file/blog/screenshot_20 - Copy 4.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /data/function.php on line 1909
Samochody Porsche na... abonament?
Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Samochody Porsche na... abonament?

| | Komentarze:

Już za 2 tys. dolarów Porsche udostępnia takie modele aut, jak 718 Boxter, Cayman S, Macan S i Cayenne SUV...

fot. AUTOREDUTA

Porsche ogłosiło nowy program przypominający abonament, który pozwoli klientom na korzystanie z aut koncernu za opłatą. Oprócz tego będą mogli zmieniać modele tak często, jak tego zapragną - pisze Forbes.pl.

Nowy program Porsche, który można porównać do płatnej „subskrypcji” lub też do abonamentu, sprawi, że klienci będą mieli do wyboru kilka samochodów i w ramach umowy będą mogli wymieniać je nieograniczoną liczbę razy. Jak pisze Forbes.pl, pierwszy z abonamentów to wydatek rzędu 2 tys. dolarów, a opłacając go, Porsche udostępnia takie modele aut: 718 Boxter, Cayman S, Macan S i Cayenne SUV. Jak można się domyślić, w tej kwocie zawarte już ubezpieczenie, opłaty rejestracyjne oraz podatki. Co ciekawe, już za 3 tys. dolarów można otrzymać dostęp do czterech wymienionych wcześniej modeli oraz Porsche 911 Carrera S, Panamera 4S, Macan GTS SUV czy Cayenne S. Całośc obsługiwana jest przez specjalną aplikację w smartfonie. Forbes.pl wyjaśnia, że dzięki niej, klienci mogą zgłosić się do Porsche, by podmienić auto na nowy model. Według zapowiedzi pracownik salonu ma podjechać na wskazane miejsce i pomóc w „przenosinach” do samochodu. Niestety smutna wiadomość jest taka, że opcja „porsche na abonament” na razie jest dostępna wyłącznie w okolicach Atlanty w stanie Georgia, gdzie mieści się amerykańska siedziba Porsche.

Ĺšródło: Forbes.pl

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora