Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Porsche Studio tym razem w stolicy Libanu

| | Komentarze:
Zobacz więcej zdjęć (3)

Porsche Studio ściśle współpracuje z działającym już Porsche Centrum w Bejrucie, co pozwala na zakup samochodu bezpośrednio na miejscu

fot. Porsche

Tym razem Porsche otwiera swoje Studio w Bejrucie. Podobnie jak „Porsche on Sylt” oraz „Porsche Studio Guangzhou”, nowa placówka w stolicy Libanu korzysta z innowacyjnego formatu sprzedaży, pozwalając producentowi w bardziej bezpośredni sposób wchodzić w interakcje z nowymi grupami docelowymi w ich codziennym środowisku.

Klienci Porsche Studio w Bejrucie mają możliwość odbycia jazdy testowej samochodami z całej gamy modelowej

Obiekt znajduje się w centrum miasta i oferuje klientom możliwość zapoznania się z kompletną gamą usług Porsche. We wnętrzu szczególną uwagę zwracają platforma przypominająca wybiegi na pokazach mody oraz LED-owy ekran, wyświetlający nagrania obrazujące różne samochody sportowe w rzeczywistym otoczeniu. Specjalna oprawa dźwiękowa i zapachowa tworzą doświadczenie, które działa na wszystkie zmysły. Klienci Porsche Studio mają możliwość odbycia jazdy testowej samochodami z całej gamy modelowej. Jeśli któryś z nich będzie zainteresowany zakupem, swój wybór będzie mógł spersonalizować w specjalnym „Laboratorium Dopasowania i Konfiguracji” i uzupełnić go elementami z oferty Exclusive Manufaktur. Porsche Studio ściśle współpracuje z działającym już Porsche Centrum w Bejrucie, co pozwala na zakup samochodu bezpośrednio na miejscu. - Bejrut, jako gospodarcze i kulturalne centrum kraju, jest szczególnie atrakcyjną lokalizacją dla Porsche Studio. Nowa koncepcja sprzedaży stanowi istotny instrument na rzecz dalszego zwiększania atrakcyjności (naszej) marki oraz docierania do nowych fanów i klientów, zwłaszcza na rynkach o wzrastającej sprzedaży – wyjaśnia Detlev von Platen, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu Porsche AG.  

Porsche stale rozwija swoją koncepcję sprzedaży, w tym Porsche Experience Centre

W jej sercu niezmiennie znajdują się placówki Porsche Centrum, jednak producent sportowych aut wraz z partnerami próbuje też nowych formatów. Poza obiektami Porsche Studio na świecie działa obecnie pięć centrów Porsche Experience Centre, oferujących fanom i klientom doświadczenie marki Porsche osobiście i z bliska – w tym możliwość samodzielnego przetestowania osiągów, prowadzenia oraz bezpieczeństwa sportowych samochodów. W Polsce całą gamę modelową niemieckiego producenta można przetestować podczas Porsche Driving Experience na torze Silesia Ring, gdzie w maju oraz na przełomie sierpnia i września organizowane będą urozmaicone programy jazdy na torze.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora