Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Natalia Nykiel odebrała nowego Mercedesa Klasy A za tytuł O!Lśnienie roku 2017

| | Komentarze:

Natalia Nykiel: Mam 23 lata i pół roku temu zrobiłam prawo jazdy, a teraz mam Mercedesa!

fot. Mercedes-Benz

Nagrody w plebiscycie kulturalnym Onetu rozdane. Polscy internauci po raz kolejny wybrali swoich ulubionych artystów w sześciu kategoriach i przyznali nagrodę główną w postaci najnowszego Mercedesa Klasy A. Kluczyki trafiły do Natalii Nykiel, która triumfowała w kategorii Muzyka popularna.

Natalia Nykiel wygrała nagrodę główną, czyli najnowszego Mercedesa Klasy A

Plebiscyt O!Lśnienia Onetu odbył się drugi rok z rzędu. Nagrody przyznawano w 6 kategoriach: film, teatr, muzyka popularna, klasyczna, sztuki wizualne, literatura. Za dobór nominowanych artystów odpowiadali krytycy i redakcja kulturalna portalu, wskazując tych, którzy w szczególny sposób zaistnieli na polskiej scenie kulturalnej. Wielu z nich swobodnie porusza się pomiędzy światami muzyki, literatury i aktorstwa. Następnie na swoich faworytów głosowali internauci. Nagrodę w kategorii „muzyka popularna” otrzymała Natalia Nykiel za album „Discordia”. Jury przyznało jej nominację „za świetny balans na granicy dwóch światów popu i alternatywy. Pokazanie, że jeśli Natalia ma być obecna w mainstreamie, to tylko na jej zasadach”. Później wokalistkę docenili internauci – zdobyła nie tylko nagrodę w swojej kategorii, ale i najwięcej głosów spośród wszystkich artystów nominowanych w plebiscycie (35%). Tym samym wygrała nagrodę główną, czyli najnowszego Mercedesa Klasy A.

Natalia Nykiel mam 23 lata i dopiero pół roku temu zrobiła prawo jazdy

Natalia Nykiel odebrała kluczyki w wyjątkowym otoczeniu warszawskiego nadbrzeża Wisły, z rąk Ewy Łabno-Falęckiej, dyrektorki Mercedes-Benz Polska ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych. „Czułam się ogromnie wyróżniona, znajdując się już wśród nominowanych. Naprawdę bardzo dziękuję. To jest bardzo dobry czas dla mnie, bo wczoraj dowiedziałam się także, że mój singiel »Spokój« uzyskał status Złotej Płyty. Mam 23 lata i pół roku temu zrobiłam prawo jazdy, a teraz mam Mercedesa” – powiedziała Natalia, odbierając nagrodę. Wokalistka ma z Klasą A wiele wspólnego – młodzieżowy, dynamiczny charakter łączy z niespotykaną dojrzałością. Kompaktowy Mercedes oferuje bowiem rozwiązania znane dotychczas z limuzyn premium: zaawansowane systemy jazdy częściowo autonomicznej oraz nową generację multimediów z intuicyjnym sterowaniem głosowym, które reaguje na naturalne komendy, uczy się zwyczajów użytkownika i pozwala obsługiwać wiele funkcji samochodu. Gama wyposażenia obejmuje m.in. matrycowe reflektory LED, wersje z napędem na obie osie, adaptacyjne zawieszenie, fotele z masażem czy układ automatycznej zmiany pasa ruchu. Jednocześnie najnowsza Klasa A to praktyczny towarzysz na co dzień: w porównaniu z poprzedniczką jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Oferuje m.in. przestronniejszą kabinę, większy bagażnik i lepszą widoczność z miejsca kierowcy oraz nowe silniki.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora