Warning: getimagesize(https://www.autoreduta.pl/file/blog/Mercedes_Benz_oferuje_premię¨_za.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/function.php on line 1909
Mercedes oferuje premię¨ za wymianę¨ używanego diesla
Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Mercedes oferuje premię¨ za wymianę¨ używanego diesla na nowy samochoód

| | Komentarze:
Zobacz więcej zdjęć (2)

W rozliczeniu można zostawić używany samochód osobowy spełniający normę¨ emisji Euro 4

fot. Mercedes-Benz

Mercedes-Benz aktywnie wspiera odmładzanie parku motoryzacyjnego w Polsce i ograniczanie emisji szkodliwych spalin do atmosfery. Nabywcy - informuje koncern - ktoórzy do konóca 2017 r. zdecydują się¨ na zakup wybranego nowego modelu Mercedesa lub smarta, zostawiając w rozliczeniu lub oddając na złom starszy samochoód z silnikiem Diesla, otrzymają premię¨.

Premia za wymianę¨ używanego Mercedesa?

Koncern Daimler rozpoczyna akcję¨ wspierania wymiany parku samochodowego w Polsce (i innych krajach Europy) na nowszy, bardziej przyjazny sórodowisku. Oferta przewiduje premię¨ za wymianę¨ używanego auta z jednostką wysokopr꨿ną lub benzynową (normy od Euro 1 do Euro 4) na wybrany nowy model Mercedes-Benz lub smart electric drive. Za zakup Mercedesa z silnikiem Diesla spełniającym normę¨ Euro 6 lub napę¨dem hybrydowym plug-in przysługuje premia w wysokosóci 9 tys. zł netto, a za zakup smarta electric drive – 5 tys. zł netto.

Trzeba pozostawić w rozliczeniu używane auto

W jaki sposób można skorzystać z oferty? Warunkiem, jaki stawia Mercedes, jest pozostawienie w rozliczeniu używanego samochodu osobowego spełniającego normę¨ emisji Euro 4 bądzó zezłomowanie używanego samochodu osobowego spełniającego normę¨ Euro 3 lub starszą. Premia przysługuje za pozostawienie/zezłomowanie auta dowolnej marki – pod warunkiem, że jest zarejestrowane na nazwisko obecnego własóciciela/firmę¨ przez co najmniej 6 miesię¨cy (licząc do 18 sierpnia 2017 r.).

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora