Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

BMW i3 na ulicach bezspalinowej Warszawy?

| | Komentarze:
Zobacz więcej zdjęć (4)

BMW i3 - auto elektryczne, kompaktowe do jazdy po mieście, jak i do wypadów za miasto...

fot. BMW

Marka BMW chce ukazać nam naszą przyszłość. W tym celu stworzyła film pod hasłem „Usłysz swoje miasto”. Film pokazuje Warszawę bez spalinowych silników, które... zagłuszają jej naturalne odgłosy. Pokazuje, jak brzmiałyby ulice stolicy, gdyby jeździło po nich więcej pojazdów elektrycznych. Ukazuje Warszawę cichszą, a co za tym idzie - czystszą. Jesteście ciekawi, jak to wygląda?

Usłysz swoje miasto z BMW i3

Pierwsza część filmu jest o tym, jak wygląda ruch na ulicy teraz, a druga część ukazuje ten sam ruch z wymazanymi dźwiękami. Film ten powstał w ramach kampani reklamującej BMW i3 - auta elektrycznego, kompaktowego do jazdy po mieście, jak i do wypadów za miasto.

 

Przyszłość miast z BMW i3 w tle…

Elektryczne auta to niewątpliwie nadchodząca zmiana. Jednak to, co ma ukazać ten film, to oprócz najprostszej dbałości o komfort czystego powietrza - jaką mają dać nam właśnie auta o napędzie elektrycznym - cisza. A co za nią idzie? Miasto bardziej przyjazne jego mieszkańcom. Dzięki tej kampanii marka zwraca uwagę na nowe podejście do motoryzacji i przede wszystkim korzyści płynące z posiadania auta takiego, jak BMW i3. Model ten daje możliwość na bezgłośne przemierzenie 200 km i choć jego przyśpieszenie ciężko nazwać sportowym (do setki rozpędza się w 7,3 s.), to posiada takie atuty, jak choćby dopracowany design, czy luksusowe wnętrze. Zaś dzięki podwyższonym fotelom zasięg wzroku jest większy, co daje większe bezpieczeństwo dla nas i dla innych użytkowników drogi.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora