Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Adam Małysz na szkoleniu AMG Driving Academy

| | Komentarze:

Adam Małysz prywatnie użytkuje Mercedesa GLE Coupe, łączącego sportowy charakter i dynamikę z wszechstronnością SUV-a

fot. Mercedes-Benz

Adam Małysz nie przestaje szukać nowych sportowych emocji. Ostatnio był gościem specjalnym szkolenia AMG Driving Academy – a prywatnie, jako ambasador Mercedes-Benz Sosnowiec, zasiadł za kierownicą czarnego Mercedesa GLE Coupe. - Dopiero na torze, u boku profesjonalnych instruktorów, można doświadczyć potęgi maszyn AMG - przyznał Małysz tuż po zajęciach.

Adam Małysz nie bez powodu „skręcił” w stronę off-roadu

Sport to pozytywne uzależnienie, a Adam Małysz jest tego najlepszym przykładem. Jak sam przyznaje, motorsportem pasjonował się od dziecka, a po zakończeniu kariery skoczka nie bez powodu „skręcił” w stronę off-roadu. Wszystkie te dyscypliny mają wspólny mianownik – dostarczają solidnej porcji adrenaliny. - W motorsporcie jest jeszcze więcej adrenaliny niż w skokach. Skok trwa kilkanaście sekund, w motorsporcie ten »kop adrenaliny« nie mija nawet przez kilka godzin - przyznaje Małysz. 

Małysz testował osiągi maszyn ze stajni Mercedes-AMG

Ostatnio polski skoczek miał okazję sprawdzić i udoskonalić swoje możliwości za kierownicą w warunkach torowych, biorąc udział w szkoleniu AMG Driving Academy. Szkolenia AMG Driving Academy pozwalają w bezpiecznych warunkach, na zamkniętym obiekcie, wypróbować osiągi maszyn ze stajni Mercedes-AMG i rozwijać swoją technikę jazdy. Może wziąć w nich udział każdy kierowca – w programie przewidziano kilka stopni trudności, w tym specjalne zajęcia przeznaczone dla pań.

Prywatnie użytkuje Mercedesa GLE Coupe

Od niedawna Adam Małysz jest ambasadorem Mercedes-Benz Sosnowiec. Również podczas codziennej jazdy genialny polski skoczek nie rezygnuje z emocji – prywatnie użytkuje Mercedesa GLE Coupe, łączącego sportowy charakter i dynamikę z wszechstronnością SUV-a. - Rocznie robię duże przebiegi, potrafię zatem docenić samochód wygodny, szybki i bezpieczny. GLE Coupe to samochód wielofunkcyjny. Zauroczył mnie nie tylko swoją stylizacją, posturą, ale też dużą jak na coupe przestronnością i pojemnym bagażnikiem - wyznaje Małysz.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora