Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

BMW serii 3 w nowej i jeszcze bardziej efektownej odsłonie

| | Komentarze:
Zobacz więcej zdjęć (3)

BMW serii 3 w nowej i jeszcze bardziej efektownej odsłonie

fot. BMW

Lipiec 2017 dla fanów BMW odbędzie się pod znakiem premier. Pojawią się trzy nowe modele Edition, jak również dodatkowe wyposażenie standardowe i dodatkowe. Dzięki temu klienci uzyskają jeszcze większe możliwości indywidualizacji BMW serii 3 Limuzyna i BMW serii 3 Touring pod kątem własnych preferencji. Ekskluzywne wyposażenie przewidziane jest w ramach trzech nowych edycji – Edition Sport Line Shadow, Edition Luxury Line Purity i Edition M Sport Shadow.

Edition Sport Line Shadow

Co ma tę edycję charakteryzować? Przede wszystkim oryginalne akcenty wizualne, tj. czarne wstawki w oprawach reflektorów i lamp tylnych. A czarny kolor zastosowano również na obramowaniu atrapy chłodnicy BMW oraz na wstawkach efektownie zaprojektowanych dolnych wlotów powietrza. Wykończenie rury wydechowej również jest w kolorze czarnym z tym, że jest ono jeszcze dodatkowo chromowane. W BMW serii 3 Edition Sport Line Shadow znajdą się także 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke w odcieniu Jet Black. Z kolej we wnętrzu znajdziemy deskę rozdzielczą z kontrastującymi szwami, nową sportową kierownicę, zmodyfikowane wskaźniki, nowe fotele w tapicerce z tkaniny i skóry, a do tego listwy ozdobne z karbonem w kolorze ciemnego aluminium z listwą w kolorze perłowo-chromowanym.

Edition Luxury Line Purity

Modele te będą mieć charakterystyczny wygląd, a odróżniać ma je satynowane aluminium w wykończeniach szyb bocznych, kanałach wylotu powietrza oraz listwach i obramowaniach chłodnicy BMW, osłonach tylnego zderzaka oraz rurach wydechowych. Znajdziemy je też na 17-calowych obręczach kół ze stopów lekkich lub opcjonalnie na 19-calowych obręczach kół zaprojektowanych specjalnie do Limuzyny BMW serii 3. Skórzane wykończenia wewnątrz będą mieć kolor koniaku. Po raz pierwszy w tej limuzynie oraz w BMW serii 3 Touring znajdą się listwy wewnętrzne z jasnego drewna Fineline wraz z listwami w perłowym chromie. Ponadto znajdziemy w nich sportową kierownicę w nowej luksusowej wersji, deskę jak w poprzedniej edycji ozdobioną kontrastującymi szwami oraz zestaw wskaźników z dodatkowymi funkcjami wyświetlacza.

Edition M Sport Shadow

Ta edycja dostępna będzie w BMW serii 3 Limuzyna oraz BMW serii 3 Touring. W tej edycji główny nacisk położono na wysokie osiągi. Dlatego wizualne aspekty miały podkreślać ich dynamikę, a to znaczy poza czarnymi oprawami reflektorów i ciemnymi wstawkami w lampach tylnych zostały również obramowane na czarno atrapy chłodnicy. Rury wydechowe są w czarnym chromie, diodowe reflektory przeciwmgłowe i czarne wstawki znajdziemy w trzyczęściowym dolnym wlocie powietrza. Dodatkowo też mają być oferowane 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke w kolorze Orbit Grey. Wewnątrz fotele sportowe pokryte czarną skórą z niebieskimi szwami, listwy wewnętrzne wykończone karbonem w kolorze ciemnego aluminium z chromowanymi paskami akcentowymi o perłowym połysku, zestaw wskaźników z dodatkowymi funkcjami wyświetlacza oraz deska rozdzielcza z kontrastującymi szwami. Wyjątkowymi znajdzie się tu także sportowy układ jezdny M, pakiet aerodynamiczny M, podsufitkę w kolorze antracytu, progi M oraz przełącznik właściwości jezdnych z trybem SPORT+.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora