Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

W ofercie AUTOREDUTA znajdziesz usługi ubezpieczeniowe!

| | Komentarze:

W naszym serwisie i salonie sprzedaży samochodów premium AUTOREDUTA w Warszawie nie tylko oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, sprzedaż i odkup aut premium, ale również dbamy o pełną ochronę Twojego pojazdu dzięki naszym usługom ubezpieczeniowym.

Wieloletnie doświadczenie to powód do zaufania.


W AUTOREDUTA stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm. Usługi ubezpieczeniowe są  dostosowane do potrzeb każdego klienta, zapewniając spokój i pewność podczas podróży. Oferujemy bardzo dobre polisy, które są gwarancją przystępnych kosztów i odpowiedniego zabezpieczenia w razie wypadku. Dlaczego warto nam zaufać?

  • Ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie — wiemy, że każdy ma inne potrzeby. Dlatego nasze polisy ubezpieczeniowe są elastyczne i dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań.
  • Ponieważ oferujemy szeroki zakres ochrony — nasze ubezpieczenia mogą obejmować wszystkie warianty: OC, AC, NW, Assistance oraz ubezpieczenie od kradzieży. Dzięki temu masz pewność, że Twój pojazd jest odpowiednio zabezpieczony.
  • Ponieważ samodzielnie ubezpieczamy i w razie wypadków bądź kolizji likwidujemy szkody — posiadamy własny dział likwidacji szkód komunikacyjnych i dysponujemy sztabem profesjonalnych mechaników, którzy doskonale wiedzą, jak przeprowadzać naprawy zgodnie z technologią producenta.

Dlaczego ubezpieczenie samochodu premium to kluczowy element?

Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie ubezpieczenie samochodu premium. Wydając duże pieniądze na zakup luksusowego pojazdu, warto zadbać o jego pełne zabezpieczenie. Usługi ubezpieczeniowe AUTOREDUTA zapewniają Ci spokój i pewność na drodze, pozwalając cieszyć się podróżą bez zbędnych obaw.


Bezpieczeństwo na drodze to nasz priorytet. W AUTOREDUTA nie tylko dbamy o nienaganny stan techniczny Twojego Mercedesa, BMW, MINI, Porsche, Audi, Jaguara, Land Rovera a nawet Bentleya ale również zapewniamy pełną ochronę dzięki naszym usługom ubezpieczeniowym. Skorzystaj z naszej oferty i podróżuj spokojnie, mając pewność, że Twój luksusowy samochód jest w najlepszych rękach. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz (kliknij TUTAJ) w którym podasz nam datę końca aktualnej polisy OC/AC oraz telefon kontaktowy, a miesiąc przed końcem aktualnej polisy zadzwonimy do Ciebie i jeszcze tego samego dnia znajdziemy najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie!
Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora