Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Promocja na wybrane produkty Mercedes-Benz!

| | Komentarze:

Twój samochód musi dużo wytrzymać, szczególnie jesienią i zimą. Piasek, błoto, woda, śnieg...
W ramach specjalnej oferty jesiennej oferujemy 15% rabat na wybrane produkty Mercedes-Benz, które ułatwią podróżowanie szczególnie jesienią i zimą.

Wielosezonowe maty podłogowe Mercedes-Benz

Oryginalne, wielosezonowe maty podłogowe Mercedes-Benz pomagają chronić wnętrze Twojego samochodu. Dzięki temu, że są idealnie dopasowane do Twojego Mercedesa, nie ma obaw, ze błoto czy woda dostaną się pod spód. Wielosezonowe maty podłogowe Mercedes-Benz są wytrzymałe, zapewniają antypoślizgowe mocowanie do podłogi i mają neutralny zapach.

 

Skrzynki do bagażnika Mercedes-Benz

Skrzynki zapewnią bezpieczny transport małych i dużych rzeczy. Dzięki solidnemu boksowi z tworzywa sztucznego w bagażniku Twojego Mercedesa nastanie ład i porządek. Osłony progu bagażnika Mercedes-Benz Składana nakładka chroniąca próg bagażnika i zderzak to gadżet, który uchroni Twojego Mercedesa nie tylko jesienią i zimą. Jeżeli często przewozicie ciężkie i kłopotliwe w zapakowaniu przedmioty, będzie to idealny produkt dla Was.

Wkłady do bagażnika Mercedes-Benz

Prosty sposób na ochronę bagażnika przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Kształt wkładów do bagażnika Mercedes-Benz jest optymalnie dopasowany do przestrzeni ładunkowej wybranego modelu, wypełniając dokładnie całą powierzchnię kufra, co zapobiega przesuwaniu się wkładu podczas jazdy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bez obaw zapakujesz do bagażnika ośnieżone sanki, czy buty narciarskie.

Jesteś zainteresowany zakupem wybranych produktów Mercedes-Benz w specjalnej promocji? Skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem 22 616 00 53 i ciesz się zakupionymi akcesoriami w wyjątkowej cenie!
Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora