Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Nietuzinkowe auta kombi w naszej ofercie!

| | Komentarze:

Kombi, czyli lubiany, lecz coraz bardziej wypierany przez SUV'y i crossovery segment aut.
Zapraszamy do lektury kolejnego artykułu w naszym cyklu!

BMW M340d


Jedno z najlepiej ocenianych BMW w ostatnich latach — ponadprzeciętne osiągi w rodzinnym nadwoziu. 3,0-litrowy diesel z podwójnym turbodoładowaniem generuje moc 340 koni mechanicznych, duży moment obrotowy 700 Nm już przy 1750 obr./min.i przyśpieszenie 0-100 w 4,8 s. BMW sprawdzi się w różnych okolicznościach, a dzięki możliwościom wyboru opcji wśród ustawień adaptacyjnych amortyzatorów, można nim podróżować naprawdę komfortowo. Jak na BMW przystało, mimo napędu xDrive, można odczuć preferencję na tylną oś.Więcej informacji o BMW M340d Touring znajdziecie tutaj, a w naszej ofercie znajdziecie również M340i poprzedniej generacji.

AUDI S6


Wszechstronne Audi, które dobrze spisze się jako szybkie, rodzinne auto. S6 napędzane jest przez 3,0-litrową, wysokoprężną V6-tkę, generującą moc 350 KM co przekłada się na przyśpieszenie do 100 km/h w 5,1 s. Taki wynik możliwy jest dzięki płynnie zmieniającej przełożenia ośmiobiegowej skrzyni i napęd na cztery koła, który w S6 jest oczywiście standardem. O komfort podróżowania w Audi dba bardzo elastyczne zawieszenie pneumatyczne, które bez problemu tłumi wszelkie nierówności na drodze. Audi, mimo swoich rozmiarów i ponad dwóch ton masy jest zwinne i do tego precyzyjnie się prowadzi. Więcej informacji o Audi S6 Avant znajdziecie tutaj.

 

E300DE


Klasa E to samochód, który jest niezwykle funkcjonalny, wygodny, a do tego reprezentujący klasyczną elegancję aut premium spod znaku trójramiennej gwiazdy. Pod maską znajduje się 2,0-litrowy turbodiesel i silnik elektryczny (pozwalający na przejechanie 50 km), zamontowany między silnikiem, a skrzynią biegów, które w połączeniu ze sobą dają 306 koni mechanicznych i 6 sekund do "setki". Jedno z najrozsądniejszych aut, na jakie można się zdecyować — osiągnięcie spalania 4,4,l/100 w cyklu mieszanym nie stanowi większego wyzwania. Model Mercedes-Benz w naszej ofercie ma bogate wyposażenie — system multimedialnny MBUX, system audio Burmester® surround sound, pakiet wyposażenia AMG, Multibeam LED, Air-Balance czy zawieszenie AGILITY CONTROL z selektywnym systemem amortyzacji Więcej informacji o Mercedes-Benz E300DE znajdziecie tutaj.

 

GOLF R


Golf R to auto, którego dyskretny wygląd sprawi, że tylko ci, którzy wiedzą coś więcej na temat motoryzacji, będą postrzegać go jako „kombiaka” ze sportowym zacięciem. Praktyczny model Vaga, dostępny w naszej ofercie to auto z 2018 roku z 2,0-litrowym, turbo doładowanym silnikiem, generującym moc 310 koni mechanicznych, która przenoszona jest na wszystkie cztery koła przez siedmiobiegową, automatyczną skrzynię biegów. Pozwala to na rozpędzenie się do 100 km/h w 4,8 sekundy, a są to osiągi łączące możliwość dobrej zabawy z praktycznością nadwozia kombi. Golf R to samochód bardzo intuicyjny — zarówno w prowadzeniu, jak i obsłudze systemu informacyjno-rozrywkowego. Więcej informacji o Volkswagenie Golfie R znajdziecie tutaj

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora