Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

Działa już nowy Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz w Warszawie

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Paweł Jarecki, kierownik serwisu Autoreduta Mercedes-Benz

fot. AUTOREDUTA

Na mapie autoryzowanych placówek serwisowych Mercedes-Benz w Polsce pojawił się kolejny punkt – stacja Autoreduta na warszawskim Mokotowie. Poza obsługą serwisową nowy punkt prowadzi m.in. sprzedaż używanych „modeli z gwiazdą” o potwierdzonej historii. Autoreduta to nowa placówka, ale z niemałym doświadczeniem – serwisem Mercedesów zajmuje się od wielu lat.

Nowy serwis Autoreduta Mercedes-Benz dla mieszkańców dzielnic Mokotów, Wilanów, Powiśle i Gocław

Nowy Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Autoreduta mieści się przyul. Ojcowskiej 2 na warszawskim Mokotowie. To doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem z sąsiednich dzielnic Warszawy, takich jak Wilanów, Powiśle czy Gocław. Inauguracja nowego Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz odbyła się kilkanaście dni temu. Oficjalnego otwarcia dokonali Członkowie Zarządu grupy Autoreduta w towarzystwie przedstawicieli Mercedes-Benz Polska.W wydarzeniu brała udział również m.in. ambasadorka Autoreduty, Małgorzata Rozenek-Majdan. Zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym obiekt został dostosowany do najwyższych standardów marki Mercedes-Benz – co potwierdza już sam wygląd budynku nowej stacji. Wykończono go zgodnie z obowiązującymi zasadami identyfikacji wizualnej marki, z wykorzystaniem elementów z drewna i stali. Dominuje tu elegancka kolorystyka: grafit i biel.

Nowy serwis Auotreduta Mercedes-Benz oferuje najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne

Autoryzowana Stacja Obsługi Mercedes-Benz oferuje najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy przy obsłudze samochodów z gwiazdą pracują od wielu lat. Hala serwisowa ma powierzchnię 625 m2 i mieści 5 stanowisk. Nowy punkt oferuje usługiz zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, sprzedaż części zamiennych, likwidację szkód komunikacyjnych oraz obsługę finansowąi ubezpieczeniową. Ponadto Autoreduta prowadzi dział sprzedaży i odkupu samochodów używanych, oferujący między innymi używane Mercedesyo potwierdzonej historii. Stacja Autoreduta jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-19:00, a w soboty – od godz. 9:00 do 14:00.

Polska sieć sprzedaży i obsługi osobowych modeli Mercedes-Benz należy do najlepiej rozwiniętych w kraju wśród marek premium – obecnie liczy 40 salonów oraz 47 punktów serwisowych.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora