Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

40 Jahre, czyli nowa "siódemka" BMW na 40-lecie modelu

Zobacz więcej zdjęć (4)

40 Jahre, czyli nowa "siódemka" BMW na 40-lecie modelu

fot. BMW

Model ten będzie miał swoją światową premierę we wrześniu na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej (IAA 2017) we Frankfurcie. Edycja 40 Jahre będzie wyprodukowana w limitowanej ilości 200 egzemplarzy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. 40 Jahre dostępna będzie w sprzedaży już od października 2017 r.

Dwa warianty karoserii BMW serii 7 40 Jahre

Do wyboru będzie lakier metalizowany BMW Individual w kolorze mroźnego srebra lub metalizowany BMW Individual w kolorze nafty z miką. Do tego pakiet aerodynamiczny M, błyszczące obramowania BMW Individual Shadow Line i 20-calowe obręcze kół BMW Individual ze stopów lekkich V Spoke. Wyjątkowym elementem stylistycznym w wyglądzie zewnętrznym będzie oznaczenie modelu na słupkach B i listwach progowych stworzony specjalnie na potrzeby jubileuszowego modelu.

Silnik, napęd i nowoczesna technologia BMW serii 7 40 Jahre

Edycja 40 Jahre będzie dostępna w wersji 6, 8 i 12 cylindrów w BMW serii 7. Także model ten będzie dostępny z inteligentnym systemem napędu na cztery koła BMW xDrive i w wersji BMW iPerformance z napędem hybrydowym plug-in. Z inteligentnych nowości technicznych znajdziemy tu sterowanie za pomocą gestów, asystent kierowania i toru jazdy działający do prędkości 210 km/h, asystent zmiany pasa ruchu działający od 70 do 180 km/h, zdalne parkowanie, BMW Connected, Open Mobility Cloud, tryb ADAPTIVE dostosowujący się do stylu jazdy, Executive Drive Pro ze stabilizacją przechyłów bocznych. Także w chwili premiery BMW serii 7, Edycja 40 Jahre będzie pierwszą na świecie luksusową limuzyną oferującą w wyposażeniu reflektory laserowe!

Luksusowe wnętrze w BMW serii 7 40 Jahre

W edycji 40 Jahre oferowane będą wszystkie opcje wyposażenia dodatkowego BMW serii 7. W tym opcjonalnie szklany dach panoramiczny Sky Lounge, Executive Lounge Seating, konsola tylna Executive Lounge oraz system rozrywki z tyłu Experience z BMW Touch Command. W standardzie znajdziemy natomiast tapicerkę BMW Individual ze skóry Merino w kolorze białym i Cohiba lub biały z czarnym z ręcznie plecioną lamówką także w kolorze białym. Idealnie komponuje się on z podsufitką BMW Individual z alcantary w tym samym kolorze. Ponadto komfortowe fotele z przodu i z tyłu. Listwy ozdobne BMW Individual oferowane są w zależności od koloru tapicerki w czarnym lub w wersji z drewna szlachetnego słojowanego eukaliptusa w błyszczącym kolorze brązowym. Na desce rozdzielczej po stronie pasażera znajduje się symbol edycji specjalnej. Wnętrze uzupełniają dwie komfortowe poduszki w kolorze białym pochodzące z manufaktury BMW Individual, które podobnie jak zagłówki noszą oznaczenie edycji, oraz dywaniki w tym samym kolorze z obwódką w kolorze czarnym lub brązu Cohiba.

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora