Wynajem długoterminowy samochodów luksusowychMercedes-Benz GLC Coupe 250 AMG 211KM Burmester/Kamera360/Apple CarPlay!

Cena od 4 000 netto/miesięcznie
Skrzynia biegówAutomatyczna Ilość miejsc5 Rodzaj paliwaBenzyna Ilość drzwi5

Szczegóły

BMW 530i Touring Sport Line Nawigacja/Kamera!

Cena od 4 000 netto/miesiąc
Skrzynia biegówAutomatyczna Ilość miejsc5 Rodzaj paliwaDiesel Ilość drzwi5

Szczegóły

BMW X5 30d ///Mpakiet Individual Merino/Panorama/BMW Live Cockpit Professional!

Cena od 7 000 netto/miesięcznie
Skrzynia biegówAutomatyczna Ilość miejsc5 Rodzaj paliwaDiesel Ilość drzwi5

Szczegóły

Na wielkie okazje i całkiem zwykłą codzienność

Wynajem auta luksusowego to również dobry pomysł na wielkie uroczystości rodzinne. Szukasz auta z klasą, które olśni rodzinę kiedy zajedziesz pod kościół do ślubu? Wynajmij Mercedesa klasy A lub C, aby podkreślić wyjątkowość tej chwili. To dobre rozwiązanie również dla tych, którzy są w stolicy przejazdem i nie zabrali swojego samochodu, bądź oddali swoje auto do naprawy i poszukują czegoś na zastępstwo.

Jak wygląda proces wypożyczenia?

Wypożyczalnia aut luksusowych udostępnia pojazdy w systemie dobowym bądź miesięcznym. Proponowane ceny są bardzo korzystne - im dłuższy okres wypożyczenia, tym niższą cenę uzyskamy. Auta można odebrać w jednym z trzech punktów AUTOREDUTY w Warszawie, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Oferowane pojazdy zawierają wysokiej klasy wyposażenie, które pozwoli ci poczuć się jak prawdziwy człowiek sukcesu.

Wyróżnia nas profesjonalizm

AUTOREDUTA to miejsce oferujące nie tylko wynajem aut w Warszawie. Oprócz tego fani motoryzacji spod znaku premium, mogą skorzystać z usług obeznanego w specyfice luksusowych samochodów mechanika, bądź też wymienić pojazd na inny model dzięki usługom odkupu i sprzedaży. Pracownicy AUTOREDUTY to wyselekcjonowani specjaliści, dbający nie tylko o powierzone im auta, ale przede wszystkim o zadowolenie klienta.

Sprawdź jak jeszcze możesz zadbać o swoje auto za pośrednictwem AUTOREDUTY i zapoznaj się z opisami innych naszych usług. A jeżeli spodoba ci się wypożyczone auto premium i zapragniesz mieć podobne? W bogatej ofercie aut na sprzedaż AUTOREDUTY, na pewno znajdziesz coś dla siebie.