Jesteś na Facebooku? Polub nasz fanpage
Przejdź na stronę AUTOREDUTA

AUTOREDUTA najlepszym serwisem niezależnym Land Rover w Warszawie!

| | Komentarze:

Jakub Rembecki, jeden z konsjerży w serwisie AUTOREDUTA na warszawskim Powiślu, który obsługuje klientów m.in. marki Land Rover. Wynik rankingu, jak widać napawa go dumą, choć - jak przyznaje - on i cały zespół nie zamierzają spocząć na laurach...

fot. AUTOREDUTA

Z dumą przyznaję, że udało nam się znaleźć na pierwszym miejscu w rankingu serwisów niezależnych marki Land Rover w Warszawie. Został on opracowany przez serwis internetowy KNBP.pl, który publikuje jedynie treści użytkowników zarejestrowanych, a przede wszystkim wspiera ideę dziennikarstwa obywatelskiego. Jak zostaliśmy ocenieni?

Cytując portal, jesteśmy serwisem wyjątkowym "dla wszystkich tych, dla których przede wszystkim liczy się jakość usług”, a cały zespół to "najlepsi specjaliści". O miejscu na podium zadecydowała ponadto historia firmy, opatrzona słowami "istnieje na rynku już od wielu lat”, co - rzecz jasna - jest faktem. Jednocześnie - co można wyczytać w uzasadnieniu - decydujące znaczenie miała także dbałość o standardy i specyfikacje producentów. Zdaniem autora rankingu i moim "najważniejsza", bo w kontekście marek premium, do jakich z pewnością należy Land Rover, dbałość o te aspekty ma kluczowe znaczenie. Warto dodać, że w Warszawie klienci mają do dyspozycji ofertę kilkunastu serwisów Land Rover - zarówno tych autoryzowanych, jak i niezależnych, w których - zgodnie z dyrektywą GVO - serwisują nie tylko auta używane, ale również nowe. Dodam tylko, że w rankingu, tuż za AUTOREDUTĄ, znalazły się serwisy VCentrum, 4×4 Centrum oraz Diffland, którym oczywiście gratuluję!

Polub fanpage AUTOREDUTY

Inne wpisy autora