Strona główna > Serwis i części > SERWIS LAND ROVER

SERWIS LAND ROVER

SERWIS LAND ROVER


AUTOREDUTA Serwis Land Rover ma na celu przywracać radość z jazdy samochodem. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się profesjonalnym serwisem mechanicznym w konkurencyjnych cenach w stosunku do oferty autoryzowanych serwisów mechanicznych. Pragniemy by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. 

SERWIS LAND ROVER – OD PRZEGLĄDU OKRESOWEGO PO NAPRAWĘ SILNIKA


Przeprowadzamy serwis mechaniczny w pełnym zakresie, dlatego zależny nam by nasi Klienci wiedzieli, że do AUTOREDUTA Serwis Land Rover mogą zwrócić się z każdą awarią. Przeprowadzamy pełną diagnostykę, przeglądy okresowe, złożone naprawy silnika, a także prostsze czynności, takiej jak renowacja felg. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i specjalistycznymi narzędziami, a nasi mechanicy przeprowadzają naprawy zgodnie z technologią producenta. 
 

SERWIS LAND ROVER – ZESPÓŁ 


Nasi mechanicy i doradcy zdobywali doświadczenie w autoryzowanych serwisach samochodowych, dlatego dysponujemy pełna wiedzą dotyczącą napraw aut marki Land Rover. Wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z dokumentacją techniczną producenta, więc nie narażamy naszych Klientów na utratę gwarancji na samochód. Stale kształtujemy warsztat naszych pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach technicznych. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu Land Rover.
 
Nawet 50% taniej niż w ASO


 Nasz Serwis Land Rover dba o najwyższą jakość, dlatego do napraw wykorzystujemy część oryginalne oraz najwyższej klasy zamienniki o specyfikacjach identycznych ze specyfikacją części oryginalnych. Sięgamy po części z najwyższej półki od producentów takich, jak Zimmermann i Lemforder. Pracujemy również z firmami specjalizującymi się w regeneracji części. Dzięki temu AUTOREDUTA Serwis Land Rover oferuje lepsze ceny i cechuje się większą elastycznością, niż serwis autoryzowany. Dajemy gwarancję na wszystkie przeprowadzane przez nas naprawy oraz użyte części. 

Autoreduta Warszawa PowiśleAdres
Al. 3 Maja 1
Warszawa
Telefon
22 622 90 42
Fax
22 629 92 28
E-mail
Godziny otwarcia
pon.-pt. 8-20, sob. 9-14


umów się na wizytę
Paweł Nizioł Paweł Nizioł
Kierownik działu części zamiennych
tel.: 692 451 606
Bartosz Grzesiuk Bartosz Grzesiuk
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 662 243 494
Łukasz  Kopczyński Łukasz Kopczyński
Koordynator działu likwidacji szkód komunikacyjnych
tel.: 692 446 478
Jakub Rembecki Jakub Rembecki
Doradca Serwisowy
tel.: 660 511 567
Bartosz Śledziewski Bartosz Śledziewski
Kierownik Serwisu
tel.: 500 679 964
Radosław August Radosław August
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 664 418 998